Prodaja kancelarije i kancelarijskog prostora Borča

99.170 €
2.054 €/m2
Nov stan Borča, 43 - 104 m², parking
2
08.05.2026.Agencija 

Nov stan Borča, 43 - 104 m², parking

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Borča 
  • Put za Ovču 
  • 48,28 m2Kvadratura
  • PR Spratnost

Novogradnja u Borči - bez provizije za kupca! Prodaja stana u savremenom stambenom kompleksu na odličnoj lokaciji U ponudi je novo stambeno naselje...

100.000 €
2.083 €/m2
 Borča, novogradnja, 2.5, 48(T)
1
08.05.2026.Agencija 

Borča, novogradnja, 2.5, 48(T)

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Borča 
  • Put za Ovču 
  • 48 m2Kvadratura
  • PR Spratnost

Na odličnoj lokaciji Borče u novoj dvospratnoj zgradi sa interfonom, video nadzor... nudimo vam veliki izbor različitih struktura i kvadratura...

77.000 €
1.791 €/m2
Borča , lokal kod pijace,43m2
2
05.05.2026.Agencija 

Borča , lokal kod pijace,43m2

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Borča 
  • 27 
  • 43 m2Kvadratura
  • PR Spratnost

Lokal se nalazi na prometnoj lokaciji, pogodan za razne vrste delatnosti . Moze da funkcionise kao kanc.prostor ili za bilo koju usluznu ili...

177.300 €
1.697 €/m2
Nov stan Borča, 104 m², parking
4
02.05.2026.Agencija 

Nov stan Borča, 104 m², parking

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Borča 
  • Put za Ovču 
  • 104,45 m2Kvadratura
  • II Spratnost

Novogradnja u Borci - bez provizije za kupca! Prodaja stana u savremenom stambenom kompleksu na odličnoj lokaciji U ponudi je novo stambeno naselje...

490.000 €
3.712 €/m2
Odličan poslovni prostor, mereno 202m2 ID#13468
1
28.04.2026.Agencija 

Odličan poslovni prostor, mereno 202m2 ID#13468

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Borča 
  • Bratstva i jedinstva 
  • 132 m2Kvadratura
  • PR Spratnost

Lokal se nalazi u ulici Bratstva i jedinstva. Ima 132m2 legalizovanih i 70m2 koji su u procesu legalizacije, ali spadaju u celinu lokala. Takođe,...

Izaberite vaš budući kancelarijski prostor, najbolja ponuda uknjiženog, lux prostora, sa parking i garažnim mestima. - Borča