pregledano
Kuće na prodaju Gornja Varoš
Tražite oglase za kuće na prodaju? Pogledajte najveći izbor kuća i vikendica u Srbiji na našem sajtu. - Gornja Varoš
Sve lokacije
Trenutno nema rezultata za zadati pojam pretrage.
- proverite da li ste dobro uneli pojam
- obrišite sve filtere ovde i pokušajte ponovo
- pokušajte pregled po kategorijama
- sačuvajte pretragu i dobićete obaveštenje kada se pojave oglasi koji zadovoljavaju ovu pretragu
Moderna kuća u Somboru – Gornja Varoš, open space,
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 47 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
Na prodaju moderna i atraktivna kuća u Somboru, naselje Gornja Varoš, koja se izdvaja savremenim dizajnom, otvorenim prostorom i velikim staklenim...
Sombor – Trosobna kuća 99m2, plac 527m2
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 99 m2Kvadratura
- 2.0 Broj soba
Na prodaju trosobna prizemna kuća u Somboru, smeštena na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Osnovne škole, pogodna za porodičan život. Kuća je...
Kuća Sombor, Gornja Varoš, 143 m², plac 885 m²
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 143 m2Kvadratura
- 4.0 Broj soba
Kuća Sombor, Gornja Varoš, 143 m², plac 885 m² Prodaje se kuća u Somboru, naselje Gornja Varoš. Površina kuće 143 m², plac 885 m². Struktura: • 2...
Sombor – Gornja Varoš. Kuća 174m2 sa nezavršenim p
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 174 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
U Somboru, u naselju Gornja Varoš, prodaje se porodična kuća površine 174m2 u osnovi, na placu od 727m2, ne može kupovina preko stambenog kredita....
Spratna kuća, Sombor, na placu od 639m2
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 352 m2Kvadratura
- 5+ Broj soba
Prodaje se, velika, komforna nedovršena spratna kuća površine 176m2 u prizemlju i 176m2 na spratu, tj 352m2 plus podrum i stan u dvorištu. U...
Sombor, Gornja Varoš – dve kuće na jednom placu, g
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 92 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru, naselje Gornja Varoš – idealno rešenje za dve generacije ili kao investicija sa mogućnošću spajanja u...
Kuća sa velikim placem 5110 m² – Sombor, Gornja Va
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 167 m2Kvadratura
- 4.0 Broj soba
Na prodaju kuća u Somboru, naselje Gornja Varoš, smeštena na izuzetno velikom placu od 5110 m², što predstavlja retkost na tržištu. Objekat je građen...
Na prodaju porodična kuca
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Simele Šolaje
- Kuća Tip nekretnine
- 174 m2Kvadratura
- 4.0 Broj soba
Супруга је власник а додаћемо и број агента код којег су кључеви од куће приликом вашег позива. Информацију о парцели ћемо радо уживо дати, да не...
Kuća 100m² – Renoviranje je započeto, vi je završa
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 100 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
Najvažnije odluke o tome kako će budući dom izgledati – ostavljene su vama. Ovde je priča drugačija. Sombor, Gornja Varoš, odlična lokacija z...
Sombor – Gornja Varoš | Moderna porodična kuća
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 252 m2Kvadratura
- 5+ Broj soba
Sombor – Gornja Varoš | Moderna porodična kuća sa 5 soba, velikim dvorištem i placem od 1.372m² Neke porodice žele da žive bliže centru. Druge žele...
Sombor, Kuća 175m2, Plac 698m2, Gospin Sokak
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 175 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
Na prodaju zidana kuća koja se nalazi u Somboru i ima 175m2. Poseduje 3 sobe, kuhinju, trpezariju, hodnik, špajz, kupatilo, podrum i terasu....
Sombor. Gornja Varoš, kuća za adaptaciju
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 100 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
U Somboru, naselje Gornja Varoš, u mirnoj ulici, prodaje se prizemna kuća 100m2 za adaptaciju, ili rušenje, na placu od 5ar. Građena od tvrdog...
Porodična kuća sa potrkovljem, manji plac
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 134 m2Kvadratura
- 5.0 Broj soba
Prodaje se spratna kuća 134m² u osnovi, blizu vrtića, škole i marketa. Uknjiženo prizemlje i potkrovlje, plac 3.3 ara. Termoizolacija 8cm, PVC...
Sombor – Investiciono zemljište 2,2 ha sa potencij
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 160 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
Na prodaju je izuzetno zanimljiva investiciona nekretnina na periferiji Sombora, površine oko 2,2 hektara, koja predstavlja odličnu priliku za...
Sombor, Gornja Varoš – kuća 90m2, plac 4.8 ari
- Sombor
- Gradska lokacija
- Gornja Varoš
- Kuća Tip nekretnine
- 90 m2Kvadratura
- 3.0 Broj soba
Prodaje se novija prizemna kuća u Somboru, naselje Gornja Varoš. Kuća je u osnovi 90m2 (nakon legalizacije oko 150m2), na placu od 4.8 ari. Sastoji...
Trenutno nema rezultata za zadati pojam pretrage.
- proverite da li ste dobro uneli pojam
- obrišite sve filtere ovde i pokušajte ponovo
- pokušajte pregled po kategorijama
- sačuvajte pretragu i dobićete obaveštenje kada se pojave oglasi koji zadovoljavaju ovu pretragu
















