Kuće na prodaju Subotica grad

54.900 €
499 €/m2
1-etažna kuća na prodaju, Triglavska, 54.900€, 110
12
13.05.2026.Vlasnik 

1-etažna kuća na prodaju, Triglavska, 54.900€, 110

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Novo Selo 
  • Triglavska 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 110 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Поседујте удобно уточиште за само 54.900 евра – потпуно опремљену градску кућу од 110 м² у центру града, спремну за усељење!Градска кућа од 110 м² у...

157.000 €
1.047 €/m2
Subotica, kuća na prodaju, naseje Gat
11
09.05.2026.Agencija 

Subotica, kuća na prodaju, naseje Gat

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Gat 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 150 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Prodaje se spratna kuća ukupne površine 150 m², smeštena u mirnom delu naselja Gat. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, sa dve odvojene stambene...

188.000 €
904 €/m2
Kuća,Subotica,Radijalac,kv: 208.00
24
29.04.2026.Agencija 

Kuća,Subotica,Radijalac,kv: 208.00

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Radijalac 
  •  
  • Kuća Tip nekretnine
  • 208 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

NEKRETNINE NOVI SAD… SUBOTICA, PORODIČNA KUĆA 208 M2… LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja prodaju KUĆE u Subotici Na prodaju:...

3.090.000 €
20.464 €/m2
Kuća,Subotica,Subotica,kv: 151.00, ID: 3000381
6
21.04.2026.Agencija 

Kuća,Subotica,Subotica,kv: 151.00, ID: 3000381

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Širi centar 
  •  
  • Kuća Tip nekretnine
  • 151 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Na prodaju nesvakidašnja nekretninaa na tržištu. Parcela od 115,7 ari sa izlazom na samo Palićko jezero front je 85m. Idealna prilika za nekog ko ima...

350.000 €
954 €/m2
Prodaje se kuća 367m2 Centru 2 u Subotici
17
16.04.2026.Agencija 

Prodaje se kuća 367m2 Centru 2 u Subotici

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Centar 
  • Braće Majer 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 367 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju: Prostrana kuća u Subotici - Savršena za stanovanje i poslovanje. Lokacija: Ulica Braće Majera, Subotica Površina: 367 m² (ukupno), plac...

240.000 €
1.500 €/m2
Na prodaju moderna pametna kuća 160m²
8
16.04.2026.Agencija 

Na prodaju moderna pametna kuća 160m²

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Kertvaroš 
  • Partizanskih baza 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 160 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju – moderna pametna kuća 160 m² + dvorište 160 m² Kuća sa površinom od 160 m² i vrhunskim završnim obradama, ova kuća nudi funkcionalan i...

200.000 €
513 €/m2
Podaje se spratna kuća u Aleksandrovu
17
16.04.2026.Agencija 

Podaje se spratna kuća u Aleksandrovu

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Aleksandrovo 
  • Jurija Gagarina 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 390 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Na prodaju –porodična kuća u Aleksandrovu Površina kuće: 390 m² Površina placa: 544 m² (dvorište 415 m²) Na prodaju je prostrana, čvrsto građena i...

100.000 €
781 €/m2
Na prodaju nameštena kuća 128m2, Radanovac
20
16.04.2026.Agencija 

Na prodaju nameštena kuća 128m2, Radanovac

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Veliki Radanovac 
  • Peščarina 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 128 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Na prodaju – kompletno nameštena kuća na odličnoj lokaciji (128 m², plac 664 m²) Površina objekta: 128 m² Površina placa: 664 m² Kuća se nalazi na...

140.000 €
1.167 €/m2
Prodaje se spratna kuća u Aleksandrovu 120m2
18
16.04.2026.Agencija 

Prodaje se spratna kuća u Aleksandrovu 120m2

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Aleksandrovo 
  • Petra Horvackog 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 120 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Na prodaju – porodična kuća u Aleksandrovu Površina kuće: 120 m² Površina placa: 835 m² Na prodaju je samostalna, četvorosobna kuća, idealna za...

110.000 €
567 €/m2
Prodaje se kuća 194m2, Železničko naselje
20
16.04.2026.Agencija 

Prodaje se kuća 194m2, Železničko naselje

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Železničko Naselje 
  • Mihalja Servoa 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 194 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Na prodaju spratna kuća u Željezničkom naselju. Kuća se sastoji od suterena i sprata, ukupne površine 194m², i mogućnosti proširenja na tavanski deo...

52.000 €
578 €/m2
Na prodaju kuća 90m2, Novo Selo
19
16.04.2026.Agencija 

Na prodaju kuća 90m2, Novo Selo

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Novo Selo 
  • Hanibala Lucića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 90 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Prodaje se kuća od 90 m2 sa pomoćnim objektima u dvorištu. Detalji nekretnine: • Površina 90 m2 • Hodnik, kuhinja-trpezarija, 3 sobe, kupatilo • Plac...

167.000 €
1.295 €/m2
Prodaje se spratna kuća 129m2 u naselju Gat
20
16.04.2026.Agencija 

Prodaje se spratna kuća 129m2 u naselju Gat

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Gat 
  • Lazara Horvatskog 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 129 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju spratna kuća u nizu, u mirnom delu naselja Gat. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, površine 129m² i placa 188m² , sa dvorištem u...

120.000 €
1.071 €/m2
Prodaju se dve kuće na jednom placu Subotica
15
16.04.2026.Agencija 

Prodaju se dve kuće na jednom placu Subotica

  • Subotica 
  • Gradska lokacija 
  • Bajnat 
  • Senćanski put 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 112 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba

Prodaju se dve kuće na placu od 993m2 na Senćanskom putu. Prva kuća je prizemna, površine 112m2, sastoji se od kotlarnice, dnevne sobe, kupatila,...

Tražite oglase za kuće na prodaju? Pogledajte najveći izbor kuća i vikendica u Srbiji na našem sajtu. - Subotica grad