Prodaja stanova

387.000 €
4.899 €/m2
BW Iris bocni pogled na reku
12
18.05.2026.Vlasnik 

BW Iris bocni pogled na reku

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 79 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IX/18 Spratnost

BW Iris prodaje se funkcionalan dobro pozicioniran stan 79 m2 sa prijatnim bocnim pogledom na reku . Stan je dvostrano orjentisan i nalazi se na...

320.000 €
2.000 €/m2
Profesorska kolonija, predratna vila, 4-soban
20
18.05.2026.Agencija 

Profesorska kolonija, predratna vila, 4-soban

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Profesorska kolonija 
  • Osmana Đikića 
  • 160 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • II/3 Spratnost

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori,...

263.000 €
2.922 €/m2
Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2, odlican stan
19
18.05.2026.Agencija 

Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2, odlican stan

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Kluz 
  • Živka Davidovića 
  • 90 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Zivka Davidovica, 3.0, 90 m2 sa terasom, I od II sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv,...

360.000 €
3.913 €/m2
Uknjizen nov 3.0 stan u novogradnji na Cuburi!
14
18.05.2026.Agencija 

Uknjizen nov 3.0 stan u novogradnji na Cuburi!

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Čubura 
  • Šumatovačka 
  • 92 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift, interfon,...

727.550 €
5.000 €/m2
Bw Thalia Penthouse
36
18.05.2026.Agencija 

Bw Thalia Penthouse

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  •  
  • 145,51 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • XIII Spratnost

❇️Prodajemo četvorosoban stan u modernoj zgradi BW Thalia, u okviru prestižnog naselja Beograd na vodi. ❇️Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne...

349.000 €
4.623 €/m2
Bw Nika, 3.0 , pogled na sportski centar
14
18.05.2026.Agencija 

Bw Nika, 3.0 , pogled na sportski centar

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Bulevar Vudroa Vilsona 
  • 75,49 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • Spratnost

❇️ Prodajemo stan površine 75,49 m² na desetom spratu moderno dizajnirane zgrade BW Nika, orijentisan prema unutrašnjem dvorištu, što obezbeđuje...

910.000 €
6.230 €/m2
BW Perla-luksuzan stan sa panoramskim pogledom
20
18.05.2026.Agencija 

BW Perla-luksuzan stan sa panoramskim pogledom

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Hercegovačka 
  • 146,06 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • XI/25 Spratnost

Prodaje se ekskluzivan three-bedroom stan ukupne površine 146.06 m² u okviru prestižnog kompleksa, na 11. spratu trenutno najluksuznije zgrade. Ovaj...

215.000 €
3.981 €/m2
Opremljen stan na Vračaru, između Kalenića i Vuka
10
18.05.2026.Vlasnik 

Opremljen stan na Vračaru, između Kalenića i Vuka

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Kalenić pijaca 
  • Ljubostinjska 
  • 54 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IV/5 Spratnost

Na prodaju funkcionalan, kompletno opremljen dvosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu, u jednosmernoj Ljubostinjskoj ulici na...

198.888 €
6.416 €/m2
BW Verde Studio sa pogledom ka reci
20
18.05.2026.Vlasnik 

BW Verde Studio sa pogledom ka reci

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Bulevar Vudroa Vilsona 
  • 31 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • IX/22 Spratnost

Na prodaju studio stan u Belgrade Waterfront – BW VERDE, 31m². Stan poseduje prelep pogled ka reci i unutrašnjem dvorištu, odličan raspored i moderan...

219.000 €
2.305 €/m2
Izuzetna novogradnja - Bežanijska kosa - Uknjiženo
17
18.05.2026.Agencija 

Izuzetna novogradnja - Bežanijska kosa - Uknjiženo

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 3 
  • Zografska 
  • 95 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

Izuzetna novogradnja sa pogledom na Bežanijsku kosu! Novo naselje, u blizini Lidla i ulaza na auto-put Miloš Veliki – svega 400 m od Novobeogradskih...

184.000 €
3.608 €/m2
Banovo Brdo 3-soban stan u odličnom stanju
14
18.05.2026.Agencija 

Banovo Brdo 3-soban stan u odličnom stanju

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Banovo brdo 
  • Trebevićka 
  • 51 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • I/3 Spratnost

Odličan 2,5-soban stan u novijoj zgradi na Banovom Brdu, blizu Požeške.Stan je uknjižen na 51 m2 korisne površine. Grejanje je na gas - po potrošnji....

133.000 €
4.156 €/m2
Voždovac 1.5 Vojvode Stepe
12
18.05.2026.Agencija 

Voždovac 1.5 Vojvode Stepe

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Vojvode Stepe 
  • Vojvode Stepe 
  • 32 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VI/7 Spratnost

U ponudi funkcionalan, namešten jednoiposoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe,...

223.850 €
4.567 €/m2
Primorska 34 Hadzipopovac 49m2
5
18.05.2026.Investitor 

Primorska 34 Hadzipopovac 49m2

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Hadžipopovac 
  • Primorska 
  • 49,01 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/4 Spratnost

U ponudi je moderan jednoiposoban stan u izgradnji, smešten na odličnoj lokaciji u srcu Hadžipopovca, u mirnoj ulici Primorska. Zgrada sa malim...

260.960 €
4.000 €/m2
Primorska 34 Hadzipopovac 65,24m2
5
18.05.2026.Investitor 

Primorska 34 Hadzipopovac 65,24m2

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Hadžipopovac 
  • Primorska 
  • 65,24 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • III/4 Spratnost

U ponudi je moderan trosoban stan u izgradnji, smešten na odličnoj lokaciji u srcu Hadžipopovca, u mirnoj ulici Primorska. Zgrada sa malim brojem...

116.000 €
2.829 €/m2
Žarkovo - Zmajevačka, 1.5, 41m2
19
18.05.2026.Agencija 

Žarkovo - Zmajevačka, 1.5, 41m2

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Vodovodska 
  • Zmajevačka 
  • 41 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • I/6 Spratnost

Ekskluzivna prodaja. Žarkovo, fasadna cigla. Mereno 41m2, uknjižen stan na 34m2 (korisna površina) sa terasom površine 6m2, sprat 1/6, jednoiposoban,...

255.000 €
2.550 €/m2
Konjarnik,Rudo,Petosoban stan kod Aviv centra
20
18.05.2026.Vlasnik 

Konjarnik,Rudo,Petosoban stan kod Aviv centra

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Konjarnik 
  • Rudo 
  • 100 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba
  • XXVII/28 Spratnost

Atraktivan, petoiposoban duplex stan, ravan plafon bez kosina, sa velicanstvenim pogledom na Beograd, Dunav, Avalu i okolini.izuzetno svetao...

115.923 €
2.273 €/m2
Exkluzivna novogradnja u strogom centru Niša
17
17.05.2026.Investitor 

Exkluzivna novogradnja u strogom centru Niša

  • Niš 
  • Medijana 
  • Obilićev venac 
  • Stefana Nemanje 
  • 51 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • III/4 Spratnost

Ekskluzivna novogradnja u strogom centru Ul. Stevana Nemanje 71 (Ugao Stevana Nemanje i Visokog Stevana) Sa ponosom vam prestavljamo naš novi...

192.000 €
3.918 €/m2
Odlican dvosoban stan, izuzetna i mirna lokacija
12
17.05.2026.Vlasnik 

Odlican dvosoban stan, izuzetna i mirna lokacija

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Profesorska kolonija 
  • Braće Grim 
  • 49 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Odličan, svetao i funkcionalan stan ,izvanrednog rasporeda. smešten u tihoj i prijatnoj ulici sa parkom u blizini. Nalazi se na prvom spratu izuzetno...

230.000 €
3.770 €/m2
Prodaje se uknjižen stan kod Carine ID#85895
10
17.05.2026.Agencija 

Prodaje se uknjižen stan kod Carine ID#85895

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Fontana 
  • Bulevar Zorana Đinđića 
  • 61 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • VIII/9 Spratnost

Prodaje se uknjižen stan preko puta Carine na Novom Beogradu.Odlična lokacija,blizina Fontane,Novog merkatora,autoputa. Nalazi se na 8.spratu od 9,u...

443.000 €
4.918 €/m2
Quartet 1 Premium stan Park district
22
17.05.2026.Agencija 

Quartet 1 Premium stan Park district

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luka Ćelovića Trebinjca 
  • 90,08 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/8 Spratnost

✅Prodajemo besprekorno dizajniran trosoban stan u novoj zgradi BW Quartet 1, smeštenim u samom srcu prestižnog kompleksa Beograd na vodi. ✅Stan je...