Prodaja stanova

92.000 €
2.140 €/m2
Krfska, Lux apartman 43 m2, Parking
10
21.05.2026.Agencija 

Krfska, Lux apartman 43 m2, Parking

  • Zlatibor 
  • Planina 
  • Golija 
  • Dobrivoja Mojovića 
  • 43 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IV/5 Spratnost

Prodaja luksuznog apartmana – Dobrivoja Mojovića (bivša Krfska) U ponudi je izuzetan apartman površine 43 m², smešten na 4. spratu kvalitetno građene...

229.568 €
3.200 €/m2
Direktna Prodaja Stana Zemun Koruska 14 Novogradna
4
21.05.2026.Vlasnik 

Direktna Prodaja Stana Zemun Koruska 14 Novogradna

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Zemun Bačka 
  • Koruška 
  • 71,74 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/2 Spratnost

ZEMUN • KORUŠKA 14 Prodaje se moderan stan u novogradnji. Kvadratura 71.74m² Cena 3.200€/m² Mogućnost kupovine putem kredita. Useljenje: oktobar...

147.200 €
2.313 €/m2
Prvi sprat, dvostran, pogled na Banjicu
8
21.05.2026.Agencija 

Prvi sprat, dvostran, pogled na Banjicu

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Miljakovac 
  • 63,63 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/3 Spratnost

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • -...

408.000 €
3.400 €/m2
Gornji Dorcol, Gospodar Jovanova 5.0, 120m2 retko
16
21.05.2026.Agencija 

Gornji Dorcol, Gospodar Jovanova 5.0, 120m2 retko

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Gospodar Jovanova 
  • 120 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • VIII Spratnost

U najlepsem delu starog Beograda, u Ulici Gospodar Jovanovoj, prodaje se petosoban, trostrano orjentisan, svetao stan, izuzetnog rasporeda. Sastoji...

1.176.500 €
7.240 €/m2
BW LIBERA - dizajnerski stan - pogled reka i Kula
20
21.05.2026.Agencija 

BW LIBERA - dizajnerski stan - pogled reka i Kula

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 162,50 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • XIII/16 Spratnost

Na prodaju ekskluzivan četvorosoban stan u zgradi BW Libera, jednoj od najkvalitetnijih i najtraženijih zgrada u okviru Belgrade Waterfront Park...

159.130 €
3.434 €/m2
Novogradnja, Lekino brdo, Banjalučka, 46m2
5
21.05.2026.Investitor 

Novogradnja, Lekino brdo, Banjalučka, 46m2

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Lekino brdo 
  • Banjalučka 
  • 46,34 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • III/4 Spratnost

Direktna prodaja stana na Lekinom brdu u Banjalučkoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini opštine Voždovac, osnovne škole, Druge ekonomske škole,...

345.000 €
2.518 €/m2
Želite li kvadrat više za evro manje...
2
21.05.2026.Agencija 

Želite li kvadrat više za evro manje...

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Kalenić pijaca 
  • Maksima Gorkog 
  • 137 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba
  • III/4 Spratnost

ISKORISTITE PRILIKU, JER OVO JE ZAISTA I PRE SVEGA PRILIKA DA PAMETNO INVESTIRATE-MATEMATIKA KAŽE DA CENA KVADRATA OVOG STANA ODGOVARA CENI KVADRATA...

190.500 €
2.442 €/m2
Odličan, 3.0, opremljen, parking, Bele vode
14
21.05.2026.Agencija 

Odličan, 3.0, opremljen, parking, Bele vode

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Bele vode 
  • Zdravka Jovanovića 
  • 78 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

Odlična lokacija, mirna ulica sa drvoredom. Kompletno renoviran i opremljen stan, funkcionalan, svetao, dvostrano orjentisan. Dva kupatila. Grejanje...

349.000 €
3.324 €/m2
Centar - kod spomenika Stefanu Nemanji - parking I
17
21.05.2026.Agencija 

Centar - kod spomenika Stefanu Nemanji - parking I

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Centar 
  • Durmitorska 
  • 105 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • IV/6 Spratnost

Centar Beograd prodaja četvorosobnog stana u mirnoj ulici. U blizini Beograda na vodi, spomenika Stefanu Nemanji ... Odličana zgrada sa liftom i...

175.000 €
5.645 €/m2
TOP lokacija–Dobračina, centar, 1.5 stan, useljiv
11
21.05.2026.Vlasnik 

TOP lokacija–Dobračina, centar, 1.5 stan, useljiv

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Centar 
  • Dobračina 
  • 31 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VI/6 Spratnost

Prodaje se funkcionalan i svetao jednoiposoban stan u strogom centru grada, u Dobračinoj ulici. Stan je površine 31m² (uknjiženo 27m²) i nalazi se na...

119.900 €
2.551 €/m2
Komforan, jednosoban, adaptibilan stan
17
21.05.2026.Agencija 

Komforan, jednosoban, adaptibilan stan

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Braće Jerković 
  • Braće Jerković 
  • 47 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • VPR/6 Spratnost

Komforan stan odlične jednosobne strukture, adaptibilan u dvosoban na više načina. Nalazi se u parkovskom delu naselja Braće Jerković, a takva mu je...

199.900 €
3.332 €/m2
Uknjižen, Renoviran stan, Adaptibilan u 2.5.
9
21.05.2026.Agencija 

Uknjižen, Renoviran stan, Adaptibilan u 2.5.

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Banovo brdo 
  •  
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

U ponudi odličan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Banovom brdu. Stan površine 60m2, kompletno renoviran i bez ulaganja, nalazi...

410.000 €
4.940 €/m2
U kompleksu West 65 ID#1271
17
21.05.2026.Agencija 

U kompleksu West 65 ID#1271

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 65 
  • Omladinskih brigada 
  • 83 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IV/7 Spratnost

Odličan, moderan trosoban stan uknjižen na 83 m², u prestižnom kompleksu West 65 na Novom Beogradu, pozicioniran na 4. spratu od ukupno 7. Ova...

239.000 €
3.918 €/m2
Odličan 2.5 stan površine 61 m², Zvezdara
15
21.05.2026.Agencija 

Odličan 2.5 stan površine 61 m², Zvezdara

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Marka Oreškovića 
  • 61 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • II/5 Spratnost

Prodaje se stan u ulici Marka Oreškovića, na odličnoj poziciji u urbanom delu grada, u beogradskoj opštini Zvezdara. Stan se nalazi na 2. spratu od...

201.600 €
3.200 €/m2
Luksuzan stan u okviru hotelskog kompleksa
6
21.05.2026.Vlasnik 

Luksuzan stan u okviru hotelskog kompleksa

  • Vrnjačka Banja 
  • Gradska lokacija 
  • Raj 
  • Miloša Obilića 
  • 63 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • III/4 Spratnost

Prodaje se potpuno opremljen i namešten apartman od 63 m² sa dve spavaće sobe, spreman za odmah useljenje ili izdavanje. Apartman se nalazi u okviru...

159.000 €
2.565 €/m2
Bogoslovija 3.0 - sa parking mestom
20
21.05.2026.Agencija 

Bogoslovija 3.0 - sa parking mestom

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Bogoslovija 
  • Milice Janković 
  • 62 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/5 Spratnost

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja svetao, komforan i dvostrano orijentisan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji – Bogoslovija, Palilula!...

189.000 €
2.908 €/m2
 Ada Mol - vrhunska lokacija !
15
21.05.2026.Vlasnik 

Ada Mol - vrhunska lokacija !

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Banovo brdo 
  • Radnička 
  • 65 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VI/7 Spratnost

Gradjevinska firma - LAVAS vam prestavlja novi projekat! Lux stan - kompletno - renoviran naj savremenijim materijalim. Stan je u prelepoj zgrada...

108.000 €
2.000 €/m2
Prodajem, lux stan Pancevo, Mihaila Pupina 10,54m2
7
21.05.2026.Investitor 

Prodajem, lux stan Pancevo, Mihaila Pupina 10,54m2

  • Pančevo 
  • Gradska lokacija 
  • Gornji Grad Margita 
  • Mihajla Pupina 
  • 54 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • II/5 Spratnost

METRON 2007 d.o.o. - evropski koncept gradnje stanova. Beogradska firma sa 20 godina iskustva na trzistu Panceva... VRHUNSKI KVALITET GRADNJE -...

190.000 €
979 €/m2
Lux stan na Zlatiboru 194m2, novogradnja
15
21.05.2026.Investitor 

Lux stan na Zlatiboru 194m2, novogradnja

  • Zlatibor 
  • Planina 
  • Obudojevica 
  • Branesci bb, 31310 Zlatibor 
  • 194 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VII/7 Spratnost

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan od 114m2 na Zlatiboru sa velikom pripadajućom terasom od 80m2 kao i 2 manje terase, pogledom na bazen kao i na...

341.000 €
4.108 €/m2
2U1 PERFEKTAN uknjižen brzo useljiv stan
13
21.05.2026.Agencija 

2U1 PERFEKTAN uknjižen brzo useljiv stan

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Đuke Dinić 
  • 83 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • III/5 Spratnost

UKNJIŽEN 2U1 BRZO USELJIV BEZ IKAKVIH DODATNIH ULAGANJA, PERFEKTNA LOKACIJA, MAKSIMALNO FUNKCIONALNA NEKRETNINA Kvalitetna 83m2 na sjajnoj lokaciji,...