Prodaja stanova

490.000 €
4.623 €/m2
Wellport 4soban stan sa 2 parking mesta uz doplatu
20
13.05.2026.Vlasnik 

Wellport 4soban stan sa 2 parking mesta uz doplatu

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 65 
  • Tadije Sondermajera 
  • 106 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • II/12 Spratnost

Molimo agencije da nas ne zovu! PRODAJA STANA – NOVI BEOGRAD | NOVOGRADNJA | ZATVOREN KOMPLEKS Na prodaju četvorosoban stan u potpuno novom, upravo...

132.000 €
2.400 €/m2
Labudovo brdo, Serdara Janka Vukotića
14
13.05.2026.Agencija 

Labudovo brdo, Serdara Janka Vukotića

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Labudovo brdo 
  • Serdara Janka Vukotića 
  • 55 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • XIII/14 Spratnost

Uživajte u najlepšem delu Labudovog brda u stanu koji nudi savršen spoj funkcionalnosti i neverovatnog pogleda. Prodaje se uknjižen dvosoban stan,...

285.000 €
3.654 €/m2
Senjak, Bulevar vojvode Mišića, uknjižen
15
13.05.2026.Agencija 

Senjak, Bulevar vojvode Mišića, uknjižen

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Senjak 
  • Bulevar vojvode Mišića 
  • 78 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IV/7 Spratnost

Na izuzetnoj lokaciji na Senjaku, u blizini Sajma i Beograda na vodi, u kvalitetnoj zgradi, nalazi se stan kompletno renoviran pre 7 godina, u...

137.000 €
2.322 €/m2
Železnik, 2.0, uknjižen
11
13.05.2026.Agencija 

Železnik, 2.0, uknjižen

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Železnik 
  • Darinke Radović 
  • 59 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/6 Spratnost

Prodaje se odličan dvosoban stan, uknjižen na 56kvm korisne površine plus lođa. Adaptibilan u dvoiposoban. Stan je svetao i sunčan, funkcionalnog...

149.000 €
3.465 €/m2
Konjarnik, Olge Alkalaj
12
13.05.2026.Agencija 

Konjarnik, Olge Alkalaj

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Konjarnik 
  • Olge Alkalaj 
  • 43 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • IX/11 Spratnost

Uknjižen, kompletno renoviran i namešten jednoiposoban stan površine 43m². Kvadratura stana je maksimalno iskorišćena i sastoji se od: predsoblja sa...

222.000 €
2.056 €/m2
Vidikovac, Vidikovački venac, duplex
19
13.05.2026.Agencija 

Vidikovac, Vidikovački venac, duplex

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Vidikovac 
  • Vidikovački venac 
  • 108 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • VII/8 Spratnost

Stan na centralnoj lokaciji na Vidikovcu. Stan izuzetno funkcionalan, duplex (u dva nivoa). U dobrom stanju. Svetao i sunčan trostrane orijentacije....

138.000 €
1.624 €/m2
Cerak, Lipar, uknjižen, parking
17
13.05.2026.Agencija 

Cerak, Lipar, uknjižen, parking

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Cerak 
  • Lipar 
  • 85 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II/2 Spratnost

Stan se nalazi na lepoj lokaciji u naselju Cerak, u ulici Lipar. Trosobna struktura stana sa funkcionalnim rasporedom. Građevinska površina stana 85...

352.000 €
3.745 €/m2
Lion-Prespanska, dupleks, namešten
21
13.05.2026.Agencija 

Lion-Prespanska, dupleks, namešten

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Lion 
  • Prespanska 
  • 94 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/3 Spratnost

Na prodaju izuzetno lep, svetao, trosoban dupleks. Na lepom mestu, u Prespanskoj ulici, u blizini Crvenog krsta. Donji nivo čine: hodnik, dnevna...

215.000 €
2.792 €/m2
Fontana, Pariske komune, 77m2
15
13.05.2026.Agencija 

Fontana, Pariske komune, 77m2

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Fontana 
  • Pariske komune 
  • 77 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IX/9 Spratnost

Poslednji sprat na Fontani – terasa, pogled i parking koji rešava svakodnevicu Ako tražiš stan na Novom Beogradu koji ima svetlost, mir i...

153.219 €
3.300 €/m2
Dvosoban stan 46m2, Zemun, Dobanovačka 73
3
13.05.2026.Agencija 

Dvosoban stan 46m2, Zemun, Dobanovačka 73

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Dobanovačka 
  • 46,43 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

DIREKTNA PRODAJA, BEZ PROVIZIJE DOSTUPNO JE VISE STANOVA, POGLEDATI NA www.pactum.rs Na atraktivnoj lokaciji u Zemunu,Dobanovačka,nalazi se nova...

180.000 €
6.000 €/m2
Skadarlija, renoviran i opremljen stan ID#13075
10
13.05.2026.Agencija 

Skadarlija, renoviran i opremljen stan ID#13075

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Skadarlija 
  • Cetinjska 
  • 30 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • II/5 Spratnost

Odličan, uknjižen, namešten, 1.0, salonski stan, 30m2, u najužem centru grada, na korak od Skadarlije. Na drugom spratu odlične predratne zgrade sa...

142.000 €
2.367 €/m2
Prodaje se stan u mirnom delu Mirijeva
13
13.05.2026.Agencija 

Prodaje se stan u mirnom delu Mirijeva

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • 16. Oktobar 
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • VI/10 Spratnost

Prodaje se funkcionalan i svetao stan u mirnom delu naselja Mirijevo, idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje....

800.000 €
5.333 €/m2
Luksuzan stan sa pogledom na Crkvu Svetog Marka
29
13.05.2026.Agencija 

Luksuzan stan sa pogledom na Crkvu Svetog Marka

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Centar 
  •  
  • 150 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • II/5 Spratnost

Prodajemo ekskluzivan salonski stan na jednoj od najlepših lokacija u Beogradu, sa prelepim pogledom na Bulevar i Crkvu Svetog Marka. Stan je...

1.267.000 €
7.008 €/m2
Luksuzan stan u Višnjićevoj ulici – Dorćol House
15
13.05.2026.Agencija 

Luksuzan stan u Višnjićevoj ulici – Dorćol House

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Višnjićeva 
  • 180,79 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VI Spratnost

Savršeno projektovan četvorosoban stan površine 180,79 m² smešten je na 6. spratu objekta Dorćol House. Pozicioniran je na samom uglu zgrade,...

374.000 €
3.197 €/m2
Četvorosoban stan u naselju Stepa Stepanović u kom
18
13.05.2026.Agencija 

Četvorosoban stan u naselju Stepa Stepanović u kom

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Naselje Stepa Stepanović 
  •  
  • 117 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VIII/8 Spratnost

Moderan, funkcionalan i udoban stan u naselju Stepa Stepanović u komplaksu Vojvoda Residence u Lameli L 1 , na povučenom spratu 117,22 m2 u ponudi je...

240.000 €
3.243 €/m2
Novi Beograd | Blok 44 | Porodični stan 74 m²
13
13.05.2026.Agencija 

Novi Beograd | Blok 44 | Porodični stan 74 m²

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 44 (TC Piramida) 
  • Gandijeva 
  • 74 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • PR/6 Spratnost

U ponudi je funkcionalan trosoban stan u Gandijevoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 44, na svega nekoliko minuta od...

268.450 €
2.950 €/m2
Novogradnja dr Velizara Kosanovića
4
13.05.2026.Investitor 

Novogradnja dr Velizara Kosanovića

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Denkova bašta 
  • Dr Velizara Kosanovića 
  • 91 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • I/3 Spratnost

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stambeni kompleks koji se gradi na atraktivnoj lokaciji u Beogradu u dr Velizara Kosanovića....

284.000 €
3.390 €/m2
Luksuzni troiposoban stan vaših snova
9
13.05.2026.Investitor 

Luksuzni troiposoban stan vaših snova

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Ustanička 
  • Ustanička 
  • 83,78 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • V/7 Spratnost

Simbol sigurnosti i prestiža na Voždovcu – Vaš novi dom Investitor sa vrhunskim bonitetom i decenijskim iskustvom predstavlja novi stambeno-poslovni...

214.000 €
2.709 €/m2
Odličan, dvostrano orijentisan, sunčan i svetao
20
13.05.2026.Agencija 

Odličan, dvostrano orijentisan, sunčan i svetao

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Meandri 
  • Blagoja Jovovića 
  • 79 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/7 Spratnost

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Čuveno naselje „Meandri“. - Naselje izuzetno lepo sa puno parkova i zelenila. - Veliki broj parking mesta oko...

146.800 €
3.580 €/m2
Odličan moderan 2.0 stan na Dušanovcu
12
13.05.2026.Agencija 

Odličan moderan 2.0 stan na Dušanovcu

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Dušanovac 
  • Ustanička 
  • 41 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IV/5 Spratnost

Dizajniran i renoviran 2.0 uknjižen stan od 41m2 na izuzetnoj lokaciji na Dušanovcu,Lekino brdo -Nalazi se blizu svih najbitnijiih sadržaja za...