Prodaja stanova

268.000 €
3.722 €/m2
Centar-Savski Venac-Mihaila Bogićevića ID#1515
14
22.05.2026.Agencija 

Centar-Savski Venac-Mihaila Bogićevića ID#1515

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Mihaila Bogićevića 
  • 72 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • V/6 Spratnost

Na prodaju stan na opstini Savski venac, ulica Mihajla Bogicevica. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi. Povrsina stana je 72m2,...

335.240 €
2.890 €/m2
Ljube Nedića 19 | Voždovac | Luksuzni Penthouse
17
22.05.2026.Investitor 

Ljube Nedića 19 | Voždovac | Luksuzni Penthouse

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Autokomanda 
  • Ljube Nedića 
  • 116 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • VIII/8 Spratnost

U toku je izgradnja novog modernog objekta - Ljube Nedića br. 19 Uz kupovinu stana dobijate gratis IKEA kuhinju po Vašem izboru! U prilici smo da Vam...

400.000 €
6.897 €/m2
Libera BW stan sa baštom TC Galerija gratis garaža
9
22.05.2026.Vlasnik 

Libera BW stan sa baštom TC Galerija gratis garaža

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 58 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • PR/10 Spratnost

Jedinstven stan sa baštom koji može biti i poslovni prostor bas zbog svoje specificne pozicije i strukture U elitnom delu naselja BW - zgrada Libera...

358.000 €
3.897 €/m2
Fantastična novogradnja-Tošin bunar-Savada! ID#191
18
22.05.2026.Agencija 

Fantastična novogradnja-Tošin bunar-Savada! ID#191

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Tošin bunar 
  • Tošin bunar 
  • 91,87 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IV/10 Spratnost

Prodajemo izuzetan trosoban stan površine 91,87 m², koji se nalazi na 4. spratu u prestižnom stambenom kompleksu Savada 3, u Bloku 65 – savršenom...

390.000 €
4.699 €/m2
Odličan 4.0 stan, Lastavice-TC Delta city ID#1958
18
22.05.2026.Agencija 

Odličan 4.0 stan, Lastavice-TC Delta city ID#1958

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 58 
  • Jurija Gagarina 
  • 83 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • IV/10 Spratnost

Prodaje se moderan četvorosoban stan površine 83 m² u novom stambenom kompleksu „Lastavice, na Novom Beogradu, preko puta Delta City-a. Stan se...

217.000 €
3.239 €/m2
SUNNYVILLE – NOV, svetao porodični stan 67m²
15
22.05.2026.Vlasnik 

SUNNYVILLE – NOV, svetao porodični stan 67m²

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Višnjička Banja 
  • Mirka Milojkovića 
  • 67 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

SUNNYVILLE – NOV, SVETAO, PORODIČNI STAN 67m² – 1. SPRAT, NISKI TROŠKOVI, VLASNIKNa prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju...

188.000 €
4.273 €/m2
Tiršova ulica, blizina Hrama i Ruske ambasade
10
22.05.2026.Agencija 

Tiršova ulica, blizina Hrama i Ruske ambasade

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Hram svetog Save 
  • 44 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • I/6 Spratnost

- Uknjižen stan. - Dugogodišnji vlasnik. - Čista i uredna dokumentacija. • - Merena kvadratura stana je 44 m2. - Prvi sprat. - Lift. - Centralno...

375.000 €
4.322 €/m2
Beograd na vodi, BW Sensa, 3.0. LUX, Useljiv
14
22.05.2026.Agencija 

Beograd na vodi, BW Sensa, 3.0. LUX, Useljiv

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 86,77 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VI/8 Spratnost

Moderan stan sa 2 spavaće sobe, 2 kupatila, terasom i parking mestom – BW Sensa, Beograd na vodi. Prilika koja se retko pruža – u prodaji je moderan,...

357.000 €
4.697 €/m2
Beograd na vodi, BW Nika, 3.0. Uskoro useljiv
10
22.05.2026.Agencija 

Beograd na vodi, BW Nika, 3.0. Uskoro useljiv

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Vožda Đorđa Stratimirovića 
  • 76 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II Spratnost

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan koji se nalazi u prestižnom kompleksu Beograd na vodi – zgradi BW Nika, u okviru Apollo kompleksa, u...

497.000 €
4.248 €/m2
BW Lumia, 4.0. stan podeljen u dve celine
19
22.05.2026.Agencija 

BW Lumia, 4.0. stan podeljen u dve celine

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Nikolaja Kravcova 
  • 117 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VIII/8 Spratnost

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan, moderan LUX 2u1 – četvorosoban sa pogledom na park, reku Savu, Kulu Beograd i TC Galerija. Arhitektonski...

1.250.000 €
9.010 €/m2
Beograd na vodi, BW Terraces, Luksuzan 4.0. stan
19
22.05.2026.Agencija 

Beograd na vodi, BW Terraces, Luksuzan 4.0. stan

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Hercegovačka 
  • 138,73 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • XV/17 Spratnost

Prodaje se moderan, kompletno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada u Beogradu na vodi- BW Terraces. U neposrednoj blizini nalazi se Sava...

726.955 €
3.133 €/m2
Extra extra lux stan sa dvoristem -bez provizije
20
22.05.2026.Agencija 

Extra extra lux stan sa dvoristem -bez provizije

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Bioskop Voždovac 
  • 232 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VPR/4 Spratnost

Extra extra lux useljiv stan na Vozdovcu , u prelepom i mirnom delu u ulici Boze Jankovica koja se nalazi izmedju Kumodraske i Vojvode Stepe , u...

178.500 €
3.500 €/m2
Extra lux stan kod Vojvode Stepe-bez provizije!
2
22.05.2026.Agencija 

Extra lux stan kod Vojvode Stepe-bez provizije!

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Autokomanda 
  • 51 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

Extra lux stan u izgradnji na Vozdovcu, u blizini Autokomande, Vojvode Stepe , parka, pijace, osnovne i srednje skole , obdanista , marketa, prevoza...

111.142 €
2.152 €/m2
Novogradnja – Vojvođanska 33, Surčin
7
22.05.2026.Investitor 

Novogradnja – Vojvođanska 33, Surčin

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Surčin (mesto) 
  • Vojvođanska 
  • 51,65 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • PR/3 Spratnost

Prodaje se stan direktno od investitora u novogradnji na odličnoj lokaciji u Surčinu, ulica Vojvođanska 33. Zgrada je spratnosti Prizemlje + 2 sprata...

455.000 €
3.033 €/m2
Dvorisni stan na Vracaru sa dva parking mesta
12
22.05.2026.Vlasnik 

Dvorisni stan na Vracaru sa dva parking mesta

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Južni bulevar 
  • Južni bulevar 
  • 150 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VPR Spratnost

Dvorisni stan u juznom bulevaru povrsine 90+ 60 kvadratnih metrara. U prizemlju na visini od 1.2m. ( visoko prizemlje) Stan je orjentisan na 3...

116.536 €
2.800 €/m2
Direktna Prodaja Stanova Zemun Ugrinovacka 213
1
22.05.2026.Vlasnik 

Direktna Prodaja Stanova Zemun Ugrinovacka 213

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Ugrinovačka 
  • Ugrinovačka 
  • 41,62 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/4 Spratnost

NOVOGRADNJA – UGRINOVAČKA 213 ✨ Moderan objekat vrhunskog kvaliteta gradnje. Odlična lokacija. Kvadratura od 37,47m² do 74,77m² Cena: 2800€ –...

249.500 €
2.626 €/m2
Luksuzan stan
12
22.05.2026.Agencija 

Luksuzan stan

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Karaburma 
  • 95 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VPR/4 Spratnost

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN U ponudi je prostran moderan kompletno renoviran četvorosoban stan na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Predstavlja...

275.000 €
3.667 €/m2
Zelena avenija, 75m2
15
22.05.2026.Agencija 

Zelena avenija, 75m2

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Zelena avenija 
  • Petra Kočića 
  • 75 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/7 Spratnost

Na odličnoj lokaciji, u kompleksu Zelena Avenija, na granici Zemuna i Novog Beograda, u neposrednoj blizini Lidla, dva vrtića i autobuskih linija,...

375.000 €
3.472 €/m2
Vukov spomenik - Zahumska, stan + poslovni prostor
20
22.05.2026.Agencija 

Vukov spomenik - Zahumska, stan + poslovni prostor

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Zahumska 
  • 108 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VPR/5 Spratnost

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2...

125.000 €
3.205 €/m2
Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra
8
22.05.2026.Agencija 

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Kluz 
  • Bulevar kralja Aleksandra 
  • 39 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • VI/6 Spratnost

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 2.0, 39m2, 6/6, CG, lift, interfon U ponudi je svetao i funkcionalan stan u potkrovlju zgrade na odličnoj...