Prodaja stanova

440.000 €
4.112 €/m2
Blok 65 - Tadije Sondermajera, penthouse 107m2
20
12.05.2026.Vlasnik 

Blok 65 - Tadije Sondermajera, penthouse 107m2

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 65 
  • Tadije Sondermajera 
  • 107 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IX/9 Spratnost

U luksuznom stambeno-poslovnom objektu ZepTerra, na 9. spratu, penthouse ukupne površine 107m2.Stan je moderno koncipiran, sa velikim dnevnim...

249.000 €
3.662 €/m2
Luks 2.5 uknjizen stan u novogradnji sa parkingom!
20
12.05.2026.Agencija 

Luks 2.5 uknjizen stan u novogradnji sa parkingom!

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Gornji grad 
  • Dragana Rakića 
  • 68 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • I/3 Spratnost

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica, 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon, video...

495.000 €
4.950 €/m2
Krunska, Vračar, 3.0 salonac sa velikom terasom
20
12.05.2026.Agencija 

Krunska, Vračar, 3.0 salonac sa velikom terasom

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Krunski venac 
  • Krunska 
  • 100 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II/3 Spratnost

Prodaje se salonski trosoban stan u Krunskoj ulici, u jednoj od najprepoznatljivijih ulica Vračara. Nalazi se na drugom spratu uredne zgrade bez...

510.000 €
5.543 €/m2
Prodajemo renoviran 3.0 stan, Krunska ulica, 92m2
20
12.05.2026.Agencija 

Prodajemo renoviran 3.0 stan, Krunska ulica, 92m2

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Krunska 
  • Krunska 
  • 92 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IV/5 Spratnost

Prodaje se izuzetno svetao i luksuzno renoviran trosoban stan od 92 m2, smešten u najlepšem delu Krunske ulice, na četvrtom spratu zgrade sa liftom....

530.000 €
5.300 €/m2
Lux 4.0 salonski stan, Krunska, 100m2, renoviran
20
12.05.2026.Agencija 

Lux 4.0 salonski stan, Krunska, 100m2, renoviran

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Cvetni trg 
  • Krunska 
  • 100 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • II/3 Spratnost

Prodajemo luksuzan, kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica Beograda – Krunskoj, u samom srcu Vračara. Stan je prostran i svetao,...

157.000 €
3.829 €/m2
Komforan 1.0 stan, blok 61, Dušana Vukasovića 41m2
14
12.05.2026.Agencija 

Komforan 1.0 stan, blok 61, Dušana Vukasovića 41m2

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 61 
  • Dušana Vukasovića 
  • 41 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • I/7 Spratnost

Na prodaju odličan, komforan tipski jednosoban stan na Novom Beogradu, u bloku 61, u ulici Dušana Vukasovića. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i...

699.990 €
6.087 €/m2
Luks trosoban stan na Vračaru, dva garažna, 115m2
20
12.05.2026.Agencija 

Luks trosoban stan na Vračaru, dva garažna, 115m2

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Centar 
  • Loznička 
  • 115 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VI/6 Spratnost

Prodajemo stan u jednom od najlepših delova Vračara, na šestom, povučenom spratu, kvalitetne, tek useljene zgrade, u koju se ulazi kroz elegantan...

684.800 €
6.400 €/m2
Četvorosoban stan u Skyline kompleksu, 107m2
20
12.05.2026.Agencija 

Četvorosoban stan u Skyline kompleksu, 107m2

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Kneza Miloša 
  • Kneza Miloša 
  • 107 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • IX/23 Spratnost

Prodaje se četvorosoban stan u Skyline kompleksu u Beogradu, na devetom spratu savremenog i reprezentativnog objekta. Zgrada poseduje reprezentativan...

255.000 €
4.474 €/m2
Prodajemo ušuškan dvosoban stan, Cvetni trg, 57m2
18
12.05.2026.Agencija 

Prodajemo ušuškan dvosoban stan, Cvetni trg, 57m2

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Cvetni trg 
  • Svetozara Markovića 
  • 57 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/3 Spratnost

U srcu Vračara, nadomak Cvetnog trga, u ulici Svetozara Markovića, prodaje se ušuškan i šarmantan dvosoban stan od 57m², smešten u salonskoj zgradi...

224.000 €
3.500 €/m2
Odličan 2.0 uknjižen, na top lokaciji
13
12.05.2026.Agencija 

Odličan 2.0 uknjižen, na top lokaciji

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 1 
  • Marka Čelebonovića 
  • 64 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • V/6 Spratnost

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i...

310.000 €
4.133 €/m2
Jedinstvena Prilika U Srcu VraČara, Beograd. Pogle
10
12.05.2026.Agencija 

Jedinstvena Prilika U Srcu VraČara, Beograd. Pogle

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Beogradska 
  •  
  • 75 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/3 Spratnost

Jedinstvena prilika u srcu Vračara, Beograd. Fenomenalna pozicija. Stan sa pogledom na Hram. ID440 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju stan...

89.100 €
1.980 €/m2
Prodaja stana u Kaludjerici - Novogradnja, 45m2
1
12.05.2026.Investitor 

Prodaja stana u Kaludjerici - Novogradnja, 45m2

  • Beograd 
  • Opština Grocka 
  • Kaluđerica 
  • 45 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • I/5 Spratnost

U ponudi moderan stan površine 45m² u kvalitetnoj novogradnji u Kaluđerici, na odličnoj lokaciji – odmah preko puta osnovne škole. Idealan izbor za...

405.000 €
3.403 €/m2
4-soban penthouse od 119m2 u novogradnji
12
12.05.2026.Agencija 

4-soban penthouse od 119m2 u novogradnji

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Lekino brdo 
  • Grčića Milenka 
  • 119 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • V/5 Spratnost

Za svaku preporuku! U ponudi imamo poslednji dostupan stan u zgradi: četverosoban penthouse na 5. spratu, površine 119 m2. Luksuzan, nikad useljavan...

145.824 €
2.800 €/m2
Novogradnja, Izuzetna ponuda - Sunnyville
2
12.05.2026.Agencija 

Novogradnja, Izuzetna ponuda - Sunnyville

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Višnjička Banja 
  •  
  • 52,08 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • III/5 Spratnost

U srcu najnovije faze Sunnyville kompleksa, lamela 6, preostali su poslednji stanovi – prilika koja se ne propušta. U ponudi je dvosoban stan...

228.000 €
3.800 €/m2
Moderan stan sa panoramskim pogledom – Olimp
10
12.05.2026.Vlasnik 

Moderan stan sa panoramskim pogledom – Olimp

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Olimp 
  • Mirka Lukovića 
  • 60 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IV/4 Spratnost

Moderan stan sa panoramskim pogledom – Zvezdara (Olimp) – 60 m² Na prodaju kompletno opremljen, svetao i odmah useljiv stan u novijoj zgradi (2016)...

400.000 €
3.077 €/m2
Stari Košutnjak, garaža, dvorište, uknjiženo
20
12.05.2026.Agencija 

Stari Košutnjak, garaža, dvorište, uknjiženo

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Stari Košutnjak 
  • Natoševićeva 
  • 130 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

U mirnom i atraktivnom delu grada odmah ispod Belog dvora zastupamo odličan, uknjižen dvoetazni stan u Starom Košutnjaku. Posebna pogodnost je plac...

224.400 €
3.400 €/m2
Crveni krst - Tome Maksimovića ID#2133
22
12.05.2026.Agencija 

Crveni krst - Tome Maksimovića ID#2133

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Crveni krst 
  • Tome Maksimovića 
  • 66 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • VII/9 Spratnost

Stan na Crvenom Krstu u mirnoj ulici, u sređenoj, čistoj i urednoj stambenoj zgradi sa novim liftom je na prodaju. Ovaj interasantan 2,5 soban duplex...

135.000 €
3.000 €/m2
Ledine, Bukovačka, 45m2, 2.0 ID#3387
16
12.05.2026.Agencija 

Ledine, Bukovačka, 45m2, 2.0 ID#3387

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Ledine 
  • Bukovačka 
  • 45 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/4 Spratnost

Optimist nekretnine Vam nude lep, dvosoban stan na drugom spratu od četiri, u zgradi iz 2022. godine, u Bukovačkoj ulici, na Ledinama. Stan je...

182.000 €
3.349 €/m2
Novogradnja na Ceraku-3.0 stan sa terasom od 60m2
9
12.05.2026.Agencija 

Novogradnja na Ceraku-3.0 stan sa terasom od 60m2

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Cerak 
  • 54,34 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VPR/5 Spratnost

Prodaje se moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom delu Ceraka , savršen za porodični život ili kao investicija! Završetak...

162.000 €
4.050 €/m2
Lep Jednoiposoban Stan 40m2 , Uknjižen
9
12.05.2026.Agencija 

Lep Jednoiposoban Stan 40m2 , Uknjižen

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Bulevar despota Stefana 
  • Šajkaška 
  • 40 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/9 Spratnost

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan Jednoiposoban Stan površine 40m², smešten u Šajkaškoj ulici, na odličnoj lokaciji – na samoj granici...