Prodaja stanova

92.000 €
2.024 €/m2
Surcin,Labudov venac,dvosoban
3
15.05.2026.Investitor 

Surcin,Labudov venac,dvosoban

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Surčin (mesto) 
  • Marka Raba 
  • 45,46 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

U ponudi je dvosoban stan,prozračan, u kvalitetnom objektu u izgradnji. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe,dnevne sobe sa...

525.000 €
4.646 €/m2
Obasjan suncem, salonac sa garažom ID#15107
20
15.05.2026.Agencija 

Obasjan suncem, salonac sa garažom ID#15107

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Hram svetog Save 
  • Braničevska 
  • 113 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II/3 Spratnost

Prodaje se retka dragocenost na tržištu nekretnina – autentičan salonski stan na samom početku Braničevske ulice, u renoviranoj zgradi pod zaštitom...

144.000 €
2.000 €/m2
Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2,
14
15.05.2026.Agencija 

Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 3.0, 72m2,

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Braće Jerković 
  • Piva Karamatijevića 
  • 72 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IV/4 Spratnost

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića uknjižen, adaptibilan, trosoban stan od 72m2 u izvornom stanju. Na četvrtom spratu od četiri, sa...

112.000 €
2.872 €/m2
Izuzetan stan, adap. u 1.5, okruzen zelenilom!
18
15.05.2026.Agencija 

Izuzetan stan, adap. u 1.5, okruzen zelenilom!

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Miljakovac 
  • Stevana Opačića 
  • 39 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • V/5 Spratnost

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Miljakovac, Stevana Opacica, 1.0 (lako adaptibilan u 1.5), 39 m2, terasa, V od V spratova, cg, tel, lift (ide...

690.000 €
2.987 €/m2
Prodaja 5 izdeljenih i uknjiženih stanova
15
15.05.2026.Vlasnik 

Prodaja 5 izdeljenih i uknjiženih stanova

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograđanka 
  • Dobrinjska 
  • 231 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba
  • PR/7 Spratnost

Prodaju se 5 izdeljenih stanova ukupne površine uknjižene površine 171m2 sa pomočnim objektima 231m2 u centru grada, blizu Beograšanke.Stanovi su...

108.980 €
1.650 €/m2
Bez provizije, luxuzni stan Pančevo
7
15.05.2026.Agencija 

Bez provizije, luxuzni stan Pančevo

  • Pančevo 
  • Gradska lokacija 
  • Gornji Grad Margita 
  • Uroša Predića 
  • 66,05 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji....

1.000.000 €
6.536 €/m2
BW Riviera 01 | Beograd na vodi | Pogled na reku
11
15.05.2026.Agencija 

BW Riviera 01 | Beograd na vodi | Pogled na reku

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  •  
  • 153 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • XV Spratnost

Na prodaju luksuzan stan u Beogradu na vodi, u prestižnoj zgradi BW Riviera, smeštenoj u prvom redu do reke, sa direktnim pristupom Sava promenadi i...

219.000 €
3.269 €/m2
Sunnyville NOV Useljiv 2 mokra čvora, opremljen
20
15.05.2026.Agencija 

Sunnyville NOV Useljiv 2 mokra čvora, opremljen

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Višnjička Banja 
  • Mirka Milojkovića 
  • 67 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VPR/5 Spratnost

Stan u novogradnji Sunnyville Premium. Odmah useljiv. Opremljen. Nameštaj je u ceni. 2 mokra čvora, naknadno renovirano. Lokacija blizu Lilly - ja,...

189.500 €
1.662 €/m2
Lux novogradnja, Obrenovac, Kralja Petra I
14
15.05.2026.Investitor 

Lux novogradnja, Obrenovac, Kralja Petra I

  • Beograd 
  • Opština Obrenovac 
  • Obrenovac (mesto) 
  • Kralja Petra I 
  • 114 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • III/4 Spratnost

Na prodaju – moderan trosoban stan od 114 m². U ponudi je prostran i funkcionalan stan koji se nalazi u centru Obrenovca, na 3. spratu novoizgrađene...

465.000 €
3.298 €/m2
Voždovac duplex 5-soban stan 141 m2
20
15.05.2026.Agencija 

Voždovac duplex 5-soban stan 141 m2

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Voždovačka crkva 
  • Vojvode Stepe 
  • 141 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • I/18 Spratnost

Odličan duplex stan na Voždovcu, blizu Voždovačke Crkve.Stan je uknjižen na 141 m2 korisne površine. Grejanje je centralno. Stan se sastoji od:...

533.200 €
6.200 €/m2
Moderan stan dvorištem, Old Town Regency
29
15.05.2026.Agencija 

Moderan stan dvorištem, Old Town Regency

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Botanička bašta 
  • Koste Stojanovića 
  • 86 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • PR Spratnost

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE bez poreza na prenos apsolutnih prava Prodajemo izuzetan trosoban stan od 86 m² u vrhunskom stambeno-poslovnom objektu koji se...

347.000 €
2.590 €/m2
Luksuzan petosoban stan na top lokaciji
28
14.05.2026.Agencija 

Luksuzan petosoban stan na top lokaciji

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Centar 
  • Kraljice Natalije 
  • 134 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • IV/4 Spratnost

Prodajemo izuzetno komforan, svetao i temeljno renoviran petosoban stan, smešten na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta (postoji inicijativa za...

792.000 €
6.000 €/m2
Stan visokog standarda na korak od Hrama Sv. Save
26
14.05.2026.Agencija 

Stan visokog standarda na korak od Hrama Sv. Save

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Hram svetog Save 
  • Katanićeva 
  • 132 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Prodajemo stan površine 132m2, na prvom spratu luksuzne novogradnje koja predstavlja savršen spoj tradicije, kulture i savremenog načina života. U...

52.500 €
1.500 €/m2
Direktna prodaja,Spa centar,recepcija -novogradnja
11
14.05.2026.Vlasnik 

Direktna prodaja,Spa centar,recepcija -novogradnja

  • Zlatibor 
  • Planina 
  • Centar 
  • Vranjevina 
  • 35 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba

Direktna prodaja apartmana na samo 800m od centra Zlatibora. Objekat će,u okviru svog sadržaja posedovati spa centar,saunu,teretanu i recepciju....

345.000 €
4.817 €/m2
Bw Echo , trosoban, Odmah Useljiv
19
14.05.2026.Agencija 

Bw Echo , trosoban, Odmah Useljiv

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Savska 
  • 71,62 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VII Spratnost

❇️Prodajemo vlasnički stan u izgradnji u okviru stambeno poslovnog kompleksa Belgrade Waterfront.Stan se nalaz u zgradi Echo, radovi su završeni i...

200.000 €
2.817 €/m2
Zemun, Cara Dušana -71m2, 3 spavaće sobe
18
14.05.2026.Agencija 

Zemun, Cara Dušana -71m2, 3 spavaće sobe

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Zemunske kapije 
  • Cara Dušana 
  • 71 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • VPR/3 Spratnost

Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao stan površine 71m2, na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se izdvaja po retkom rasporedu - čak...

154.500 €
2.575 €/m2
Dvosoban stan kod Sajma, sa svim stvarima, odličan
16
14.05.2026.Agencija 

Dvosoban stan kod Sajma, sa svim stvarima, odličan

  • Novi Sad 
  • Opština Novi Sad 
  • Detelinara 
  • Stevana Mokranjca 
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/6 Spratnost

Prodajemo moderno namešten dvosoban stan od 60 m2 u blizini Sajma i Detelinarske pijace, u Pasterovoj ulici. Zgrada ima lift, optički inetrnet,...

119.000 €
2.705 €/m2
Svetao, 44m2, dvostrano orijentisan ID#1104
10
14.05.2026.Agencija 

Svetao, 44m2, dvostrano orijentisan ID#1104

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Karaburma 
  • Garsije Lorke 
  • 44 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/4 Spratnost

- Uknjižen. - Vlasništvo 1/1. - Uredna I čista dokumentacija. - Zgrada je uredna i čista. - Uknjižena kvadratura stana je 32m2. - Merena kvadratura...

73.650 €
2.500 €/m2
Isključivo za keš kupce, pravosnažna građ. dozvola
9
14.05.2026.Agencija 

Isključivo za keš kupce, pravosnažna građ. dozvola

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Miljakovac 
  •  
  • 29,46 m2Kvadratura
  • 0.5 Broj soba
  • I/3 Spratnost

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • -...

174.000 €
2.486 €/m2
Trosoban stan, vlasnik
20
14.05.2026.Vlasnik 

Trosoban stan, vlasnik

  • Novi Sad 
  • Opština Novi Sad 
  • Nova Detelinara 
  • Koste Racina 
  • 70 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • V/5 Spratnost

Prelep trosoban dupleks kompletno namešten. Na prodaju izuzetno funkcionalan i svetao trosoban dupleks koji se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju...