Prodaja stanova

77.500 €
2.500 €/m2
Novogradnja na top lokaciji useljivo
3
19.05.2026.Agencija 

Novogradnja na top lokaciji useljivo

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • Aleksandra Bugarskog 
  • 31 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • IV/5 Spratnost

Vruca ponuda! Novo u oglasima! U naselju Mirijevo na petnaest minuta od Vukovog spomenika, imamo tek izgradjene stanove kakvi se najvise traže. Cena...

280.000 €
4.118 €/m2
Uknjižen trosoban stan sa garažom
16
19.05.2026.Agencija 

Uknjižen trosoban stan sa garažom

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Zemunske kapije 
  • Šumadijska 
  • 68 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/7 Spratnost

Prodaje se namešten 3.0 stan na odličnoj poziciji unutar naselja Zemunske kapije. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta uz stan, ali ono nije...

136.500 €
3.500 €/m2
1.5 Useljiv stan u novogradnji ID#1100
10
19.05.2026.Agencija 

1.5 Useljiv stan u novogradnji ID#1100

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Cvetkova pijaca 
  • Voje Veljkovića 
  • 39 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • IV/4 Spratnost

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo...

146.000 €
3.174 €/m2
Lux stan s odvojenom spavaćom sobom, uknjižen ID#1
11
19.05.2026.Agencija 

Lux stan s odvojenom spavaćom sobom, uknjižen ID#1

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Senjak 
  • Bulevar Vojvode Mišića 
  • 46 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/1 Spratnost

- Čista i uredna dokumentacija. - Vlasništvo 1/1. - Uknjiženo. • - Odlična lokacija. - Prvi sprat. - Lux. • - ALU stolarija. - Roletne. - EG na...

183.000 €
3.812 €/m2
Stan u najlepšem delu C.Krsta ID#1918
9
19.05.2026.Agencija 

Stan u najlepšem delu C.Krsta ID#1918

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Crveni krst 
  • Vidovdanska 
  • 48 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Odličan dvosoban stan na Crvenom Krstu-Vidovdanska ulica Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 48m², smešten u mirnom i traženom delu grada...

239.000 €
3.149 €/m2
Trosoban stan na Banovom Brdu, Čukarica, Beograd
6
19.05.2026.Agencija 

Trosoban stan na Banovom Brdu, Čukarica, Beograd

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Banovo brdo 
  • 75,90 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/6 Spratnost

Na prodaju stan u novogradnji na Banovom brdu, u opštini Čukarica, Beograd. Reč je o trosobnom stanu površine 75,9 m², koji predstavlja odličnu...

549.000 €
3.431 €/m2
Luksuzan petosobni stan u mirnoj ulici na Voždovcu
13
19.05.2026.Agencija 

Luksuzan petosobni stan u mirnoj ulici na Voždovcu

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • FON - Bilećka 
  • Pazinska 
  • 160 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • IV/4 Spratnost

Luksuzan petosoban stan na Voždovcu, u mirnoj ulici , pruža izuzetno komforan i pažljivo osmišljen prostor za život. Ukupna površina stana iznosi 160...

85.000 €
5.312 €/m2
Garsonjera,Pop Lukina,I sp.,cg,lift ID#2157
7
19.05.2026.Agencija 

Garsonjera,Pop Lukina,I sp.,cg,lift ID#2157

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Centar 
  • Pop Lukina 
  • 16 m2Kvadratura
  • 0.5 Broj soba
  • I/4 Spratnost

Garsonjera na prvom spratu u Pop Lukinoj. Potpuno renovirano. Ima lift. Prodaje se namešten. Odlična investicija jer ima razrađen posao kao stan na...

140.000 €
2.373 €/m2
Retko u Železniku - Avalska - potpuno renoviran
19
19.05.2026.Agencija 

Retko u Železniku - Avalska - potpuno renoviran

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Železnik 
  • Avalska 
  • 59 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • III/4 Spratnost

Hitno i retko! U ponudi je potpuno renoviran stan u Železniku, u Avalskoj ulici, na 5 minuta od buduće stanice Metroa. Stan se sastoji od prostrane...

178.500 €
3.285 €/m2
Novogradnja na Ceraku-3.0 stan sa terasom od 60m2
9
19.05.2026.Agencija 

Novogradnja na Ceraku-3.0 stan sa terasom od 60m2

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Cerak 
  • 54,34 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VPR/5 Spratnost

Prodaje se moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u mirnom delu Ceraka , savršen za porodični život ili kao investicija! Završetak...

574.400 €
3.301 €/m2
Ekskluzivna prodaja Banovo brdo- penthouse, 174m2
4
19.05.2026.Agencija 

Ekskluzivna prodaja Banovo brdo- penthouse, 174m2

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Banovo brdo 
  • Žarka Vukovića Pucara 
  • 174 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • III Spratnost

Ekskluzivna prodaja penthouse stana u izgradnji na fantastičnoj lokaciji Banovog brda, u ulici Žarka Vukovića Pucara, u stambenoj zgradi sa samo 10...

438.000 €
4.380 €/m2
Vanserijski salonac sa baštom i garažom 4.0, 100m2
20
19.05.2026.Agencija 

Vanserijski salonac sa baštom i garažom 4.0, 100m2

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Kalenić pijaca 
  • Topolska 
  • 100 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VPR/2 Spratnost

U ponudi je jedinstven salonski stan u reprezentativnoj zgradi iz 1924. godine, koja je pod zaštitom Zavoda za zaštitu spomenika kulture, u jednoj od...

405.000 €
4.500 €/m2
Izuzetan 3.5 stan sa garažom – Gornji Dorćol
12
19.05.2026.Agencija 

Izuzetan 3.5 stan sa garažom – Gornji Dorćol

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Dobračina 
  • 90 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • I/6 Spratnost

Na prodaju je luksuzan, funkcionalan i kompletno renoviran troiposoban stan, u održavanoj zgradi, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u...

585.000 €
6.031 €/m2
Luks dupleks stan na Vračaru, 4.0, Mutapova,163m2
20
19.05.2026.Agencija 

Luks dupleks stan na Vračaru, 4.0, Mutapova,163m2

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Kalenić pijaca 
  • Mutapova 
  • 97 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VI/7 Spratnost

Prodaje se izuzetan dupleks stan u srcu Vračara, u Mutapovoj ulici, u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan na dve...

174.000 €
3.702 €/m2
Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana 47m2 fasadna cigla
7
19.05.2026.Agencija 

Vukov Spomenik, Vojvode Bogdana 47m2 fasadna cigla

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Vojvode Bogdana 
  • 47 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Na prodaju stan u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i kruga dvojke. Odlicna zgrada od fasadne cigle u tihoj ulici s drvoredom i zoniranim...

230.000 €
4.423 €/m2
Odličan sa uključenim parking mestom u dvorištu
17
19.05.2026.Agencija 

Odličan sa uključenim parking mestom u dvorištu

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Balkanska 
  • Balkanska 
  • 52 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • III/6 Spratnost

U ponudi imamo funkcionalan, sređen odličan stan u jednoj od gradskih ulica sa pogledom na park, Vrhovni sud i Vladu. Retko dobro strukturan,...

175.000 €
3.889 €/m2
Blok 72, Dr Ivana Ribara, 45m2 ID#14999
13
19.05.2026.Agencija 

Blok 72, Dr Ivana Ribara, 45m2 ID#14999

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 72 
  • Dr Ivana Ribara 
  • 45 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/5 Spratnost

Ovaj izuzetno udoban i svetao stan se nalazi u mirnom kraju bloka, u blizini mnoštva parkova, doma zdravlja, savskog keja, škola i vrtića. Lokacija...

175.000 €
2.734 €/m2
Vodovodska, Julino Brdo, Čukarica
12
19.05.2026.Agencija 

Vodovodska, Julino Brdo, Čukarica

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Julino brdo 
  • Vodovodska 
  • 64 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II/4 Spratnost

Prelep, svetao trstrano orjentisan i potpuno nov stan, pažljivo projektovan da pruži maksimalan komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od dve...

184.500 €
3.844 €/m2
Dvostran, svetao, uknjižen, odlična lokacija
20
19.05.2026.Agencija 

Dvostran, svetao, uknjižen, odlična lokacija

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Bulevar kralja Aleksandra 
  • Bulevar kralja Aleksandra 
  • 48 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IV/6 Spratnost

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. •...

178.000 €
5.562 €/m2
BW Thalia - Park i reka - Studio - investicija
10
19.05.2026.Agencija 

BW Thalia - Park i reka - Studio - investicija

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 32 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • VII/15 Spratnost

Na prodaju studio u zgradi BW Thalia, u okviru Belgrade Waterfront. Ovo nije klasičan studio apartman – ovo je nekretnina sa stabilnim investicionim...