Prodaja garaža Beograd

18.000 €
1.500 €/m2
Komforno garažno mesto,bez mehanizacije,rolo vrata
12
15.04.2026.Agencija 

Komforno garažno mesto,bez mehanizacije,rolo vrata

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • Jovanke Radaković 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 12 m2Kvadratura

U prilici smo da Vam ponudimo garažno mesto u zajedničkoj garaži zgrade novije gradnje. Pristup garaži je klasičan/rampa, sa rolo vratima na...

15.000 €
1.250 €/m2
Garaža na prodaju, Banijska 60, 12m²
4
15.04.2026.Vlasnik 

Garaža na prodaju, Banijska 60, 12m²

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Gornji grad 
  • Banijska 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 12 m2Kvadratura

Prodajem parking mesto (sistem klackalica) u garazi u novogradnji na adresi Banijska 60.

25.000 €
2.083 €/m2
Uknjižena garaža sa ostavom ID#1139
4
15.04.2026.Agencija 

Uknjižena garaža sa ostavom ID#1139

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Bulbulder 
  • Dimitrija Tucovića 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 12 m2Kvadratura

Garaža je u katastru evidentirana sa 12m2 ali je premerom utvrđeno da je površina 14m2+5m2 ostava sa prozorom, sa utičnicama za struju i sa metalnim...

35.000 €
1.750 €/m2
Žarkovo - garaža - uknjiženo
2
15.04.2026.Agencija 

Žarkovo - garaža - uknjiženo

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Žarkovo 
  • 35000 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 20 m2Kvadratura

prodaja garaže Čukarica, Žarkovo, Nike Strugara, uknjižena garaža 20m2 u prizemlju stambene zgrade u blizini TC Vero i Doma zdravlja,

26.999 €
2.077 €/m2
Garažno mesto New Minel 13m2
9
15.04.2026.Vlasnik 

Garažno mesto New Minel 13m2

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 60 
  • Tošin bunar 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

Prodaje se odlično pozicionirano garažno mesto u podzemnoj garaži stambene zgrade New Minel u Bloku 60, preko puta restorana Bela Reka. Garažno mesto...

10.000 €
667 €/m2
Garažno mesto na parceli
1
15.04.2026.Investitor 

Garažno mesto na parceli

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • Mirijevski bulevar 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 15 m2Kvadratura

Garažno mesto se nalazi u Mirijevskom bulevaru 159, na parceli. Direktna kupovina od investitora. Za dodatne informacije kontakt telefon je 063 373...

22.000 €
1.833 €/m2
Garaža kod Vojislava Ilića
5
14.04.2026.Agencija 

Garaža kod Vojislava Ilića

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Cvetkova pijaca 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 12 m2Kvadratura

Nudimo vam garažno mesto u podzemnoj garaži,u relativno novoj zgradi nadomak ulice Vojislava Ilića.Ulaz u garažu je širok i prostran,tako da sa...

17.000 €
1.308 €/m2
Đeram pijaca, cena sa Pdv-om
6
14.04.2026.Agencija 

Đeram pijaca, cena sa Pdv-om

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Đeram pijaca 
  • Šabačka 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

Parking mesto u podzemnoj garaži, u podrumu nove zgrade sa ukupno pet spratova. Autolift, parking mesto na klackalici dole. Oglašena cena je sa...

17.000 €
1.214 €/m2
Đeram pijaca, cena sa Pdv-om
6
14.04.2026.Agencija 

Đeram pijaca, cena sa Pdv-om

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Đeram pijaca 
  • Šabačka 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 14 m2Kvadratura

17.000 €
1.308 €/m2
Đeram pijaca
6
14.04.2026.Agencija 

Đeram pijaca

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Đeram pijaca 
  • Šabačka 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

Parking mesto u podzemnoj garaži, u podrumu nove zgrade sa ukupno pet spratova. Autolift, parking mesto na klackalici gore. Agencijska provizija za...

17.000 €
1.308 €/m2
Đeram pijaca
6
14.04.2026.Agencija 

Đeram pijaca

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Đeram pijaca 
  • Šabačka 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

Parking mesto u podzemnoj garaži, u podrumu nove zgrade sa ukupno pet spratova. Autolift, parking mesto na klackalici dole. Agencijska provizija za...

25.500 €
1.417 €/m2
Vojvode Stepe
1
14.04.2026.Agencija 

Vojvode Stepe

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Voždovačka crkva 
  • Vojvode Stepe 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 18 m2Kvadratura

Na prodaju parking mesto u podzemnoj zajedničkoj garaži, u nivou -3 stambeno-poslovnog objekta. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj...

25.500 €
1.594 €/m2
Vojvode Stepe
1
14.04.2026.Agencija 

Vojvode Stepe

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Voždovačka crkva 
  • Vojvode Stepe 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 16 m2Kvadratura

19.000 €
1.520 €/m2
Zemun | Origami Residence|
5
14.04.2026.Agencija 

Zemun | Origami Residence|

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Cara Dušana 
  • Cara Dušana 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 12,50 m2Kvadratura

Zemun, " grad u gradu", mesto duge i bogate istorije, predstavlja jednu od najlepših beogradskih opština. Blizina reka, mogućnost uživanja u prirodi,...

32.000 €
2.462 €/m2
Garažno mesto u San Citiju ID#2120
3
14.04.2026.Agencija 

Garažno mesto u San Citiju ID#2120

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 63 
  • Jurija Gagarina 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

U ponudi je parking mesto u zgradi zvanoj San City na drugom nivou . Uknjizeno na 13 m2.

48.500 €
3.731 €/m2
Savski Venac - Kneza Miloša Residence, garažno mes
1
14.04.2026.Agencija 

Savski Venac - Kneza Miloša Residence, garažno mes

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Centar 
  • Sarajevska 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

Prodaje se garažno mesto u luksuznom kompleksu Kneza Miloša Residence. 24/7 obezbeđenje i video nadzor. Maksimalna bezbednost, 13m2. Ulaz iz...

22.000 €
1.692 €/m2
Zvezdara, Olimp, garaža
2
14.04.2026.Agencija 

Zvezdara, Olimp, garaža

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Olimp 
  • Vojvode Blažete 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 13 m2Kvadratura

Na Zvezdari kod Olimpa prodaje se garaža u tek završenoj novoj zgradi. Na oglašenu cenu se dodaje PDV od 10%. Agencijska provizija u skladu sa opštim...

53.000 €
1.767 €/m2
Garaža sa 2 garažna mesta u novoj zgradi
6
14.04.2026.Agencija 

Garaža sa 2 garažna mesta u novoj zgradi

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Vidikovac 
  • Kneza Višeslava 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 30 m2Kvadratura

Garaža-Vidikovac-Kneza Višeslava Prodaju se dva garažna mesta u novoj zgradi na Vidikovcu (Kneza Višeslava) iza TC Bazar i McD-a Površina jednog...

22.000 €
2.000 €/m2
Garažno mesto u blizini Cvetkove pijace
1
14.04.2026.Agencija 

Garažno mesto u blizini Cvetkove pijace

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Cvetkova pijaca 
  • Gospodara Vučića 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 11 m2Kvadratura

Prodaje se parking mesto 11m2 u garaži stambene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Garažno mesto uknjiženo, vlasništvo 1/1. Ulaz u garažu auto liftom,...

175.000 €
2.612 €/m2
Premium garaža na ekskluzivnoj lokaciji - Krunska
8
14.04.2026.Agencija 

Premium garaža na ekskluzivnoj lokaciji - Krunska

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Krunska 
  • Krunska 
  • Garaža Tip nekretnine
  • 67 m2Kvadratura

Vrlo retko u ponudi! U mogućnosti smo da Vam ponudimo premium garažu 67m2 sa sopstvenim prilazom 50m2 na ekskluzivoj lokaciji u Krunskoj ulici na...

Treba vam garaža? Veliki izbor aktuelnih oglasa za prodaju garaža možete naći na našem sajtu. Posetite nas! - Beograd