Milenijum nekretnine

126.800 €
2.799 €/m2
Novogradnja sa parking mestom na atraktivnoj lokac
8
11.05.2026.Agencija 

Novogradnja sa parking mestom na atraktivnoj lokac

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Ledine 
  • Višegradska 
  • 45,30 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/2 Spratnost

U ponudi je funkcionalan stan u novom naselju, u neposrednoj blizini Hrama Sv. Mateja i sportskog centra „Milan Gurović. Stambeno poslovni objekat...

114.900 €
3.430 €/m2
1.5 stan može na kredit za mlade ID#2265
9
11.05.2026.Agencija 

1.5 stan može na kredit za mlade ID#2265

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Karaburma 
  • 33,50 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VPR/3 Spratnost

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz...

69.900 €
1.830 €/m2
Top ponuda! 2.0 stan u Jakovu ID#2213
3
06.05.2026.Agencija 

Top ponuda! 2.0 stan u Jakovu ID#2213

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Jakovo 
  • Braće Putniković 
  • 38,20 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

Iskoristite jedinstvenu priliku da kupite 2.0 stan po odličnoj ceni. Nova zgrada završava se početkom 2027. U ponudi stan od 38.2 m2 Sastoji se od...

138.400 €
3.901 €/m2
Luxuzan 1.5 stan u novogradnji na B.Kosi 2 ID#2234
8
06.05.2026.Agencija 

Luxuzan 1.5 stan u novogradnji na B.Kosi 2 ID#2234

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 2 
  • Bežanijskih Ilegalaca 
  • 35,48 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VPR/2 Spratnost

Ukoliko tražite kvalitet, mir i savremen stil života – ovaj stan je pravi izbor! Na prodaju izuzetno moderan jednoiposoban stan od 35.5 m², smešten...

1.100 €
Dedinje – Diplomatska zona, 3.0 stan sa garažom i
21
05.05.2026.Agencija 

Dedinje – Diplomatska zona, 3.0 stan sa garažom i

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Dedinje 
  • Cara Iraklija 
  • 80 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/1 Spratnost

U jednoj od najprestižnijih ulica na Dedinju, izdaje se izuzetno svetao i komforan trosoban stan površine 80m². Stan se nalazi u manjoj, urednoj...

98.990 €
3.193 €/m2
1.0 stan u Zemunu ID#2269
8
11.05.2026.Agencija 

1.0 stan u Zemunu ID#2269

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Cara Dušana 
  • Cara Dušana 
  • 31 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • III/4 Spratnost

U ponudi je jednosoban renoviran stan u Zemunu, u ulici Cara Dušana. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Maxija...

67.500 €
7.500 €/ar
Plac 9.5 ari Rakovica Miljakovačke staze ID#2271
3
11.05.2026.Agencija 

Plac 9.5 ari Rakovica Miljakovačke staze ID#2271

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Miljakovac 
  • Miljakovačke staze 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 9 ariPovršina

U prilici smo da Vam ponudimo odlican gradjevinski plac od 9 ari u porodicnom naselju Suncani breg. Udaljen od restorana Mali zabran 600m od...

348.500 €
8.477 €/ar
Prdaje se 41 ar placa na Makišu ID#1929
6
11.05.2026.Agencija 

Prdaje se 41 ar placa na Makišu ID#1929

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Makiš 
  • Obrenovački put 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 41,11 arPovršina

U prilici smo da vam ponudimo odličan, uknjižen plac u industrijskoj zoni Makisa, u blizini glavne ulice Bore Stankovica. Prilaz placu je odličan, sa...

114.400 €
2.503 €/m2
Hit sezone na Novom Beogradu ID#1841
5
11.05.2026.Agencija 

Hit sezone na Novom Beogradu ID#1841

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Ledine 
  • Belfortska 
  • 45,71 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/3 Spratnost

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je dvosoban stan od...

159.200 €
2.400 €/m2
Hit sezone Expo rezidenc ID#1839
5
11.05.2026.Agencija 

Hit sezone Expo rezidenc ID#1839

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Ledine 
  • Belfortska 
  • 66,32 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • III/3 Spratnost

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je dvoiposoban stan...

68.700 €
2.200 €/m2
Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine ID#216
4
11.05.2026.Agencija 

Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine ID#216

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Ledine 
  • Sterijina 
  • 31,23 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • PR/2 Spratnost

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026....

132.400 €
2.200 €/m2
Novogradnja – manji stambeni kompleks u Jakovu ID#
13
07.05.2026.Agencija 

Novogradnja – manji stambeni kompleks u Jakovu ID#

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Jakovo 
  • Braće Đorđević 
  • 60,18 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • I/1 Spratnost

Jakovo – stan u manjoj zgradi, idealno za porodicu. U ponudi stan u manjoj stambenoj zgradi u izgradnji, spratnosti P+1, sa ukupno 4 funkcionalne...

149.900 €
5.354 €/m2
Odličan mali stan u Savskoj ID#2267
9
07.05.2026.Agencija 

Odličan mali stan u Savskoj ID#2267

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Savska 
  • 28 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Odličnan 1.0 stan u centru grada kompletno namešten u neposrednoj blizini Palate Pravde. Stan se sastoji iz dnevno trpezarijskog dela, kupatila i...

1.700 €
Luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u centru Surčin
24
04.05.2026.Agencija 

Luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u centru Surčin

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Surčin (mesto) 
  • Suvoborska 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 180 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

U ponudi je izuzetna, dvospratna luksuzna kuća površine 180m², smeštena na uređenom placu od 4 ara, u mirnoj ulici nadomak samog centra Surčina. Kuća...

1.000 €
Veliki poslovni prostor, lokal - Altina ID#2266
4
04.05.2026.Agencija 

Veliki poslovni prostor, lokal - Altina ID#2266

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Altina 
  • Stojana Dečermića 
  • Lokal Tip nekretnine
  • 136 m2Kvadratura

Izdaje se odličan poslovni prostor/magacin/lokal – Altina, 136 m² u prizemlju stambene zgrade na odličnoj lokaciji na Altini. Prostor je svetao i...

108.100 €
2.300 €/m2
Odličan 2.5 stan na Ledinama ID#1875
6
04.05.2026.Agencija 

Odličan 2.5 stan na Ledinama ID#1875

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Ledine 
  • Surčinska 
  • 47 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/4 Spratnost

Ledine, novogradnja U prilici smo da vam ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji - odlična lokacija na Ledinama, blizu glavne saobraćajnice,...

100.000 €
2.500 €/m2
1.5 stan u sivoj fazi ID#2101
9
04.05.2026.Agencija 

1.5 stan u sivoj fazi ID#2101

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Ledine 
  • Vojvođanska 
  • 40 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • PR/3 Spratnost

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan u novogradnji, u veoma lepoj kvalitetnoj zgradi na odličnoj lokaciji na Ledinama. Stan je idealan za...

99.500 €
2.200 €/m2
Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine ID#216
4
04.05.2026.Agencija 

Novogradja sa građevinskom dozvolom, Ledine ID#216

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Ledine 
  • Sterijina 
  • 45,23 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/2 Spratnost

57.500 €
2.300 €/m2
Odličn stan 1.0 u novogradnji na Ledinama ID#2185
7
04.05.2026.Agencija 

Odličn stan 1.0 u novogradnji na Ledinama ID#2185

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Ledine 
  • Surčinska 
  • 25 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

385.060 €
3.700 €/m2
Lux 5.0 stan na B.Kosi sa garažnim mestom ID#2259
10
04.05.2026.Agencija 

Lux 5.0 stan na B.Kosi sa garažnim mestom ID#2259

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 2 
  • Bežanijskih Ilegalaca 
  • 104,07 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

U ponudi je izuzetan stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, smešten u mirnoj i povučenoj ulici na Bežanijskoj kosi 2, u modernom kompleksu građenom...

Kontakt

Milenijum nekretnine
Adresa
Otona Župančica 20/1
Mesto
Novi Beograd
Tel 1

Klik za prikaz telefona

Reg.br.
1294