Kuće na prodaju

199.000 €
711 €/m2
Sopot Kosmaj Lux kuća sa prekrasnim pogledom video
20
22.05.2026.Vlasnik 

Sopot Kosmaj Lux kuća sa prekrasnim pogledom video

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Sopot (mesto) 
  • Aminačka 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 280 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Porodična stambena zgrada na zemljištu ukupne površine 1979m2 (sastoji se iz dve parcele), locirana u predgrađu Sopota, ispod planine Kosmaj. Od...

335.000 €
1.675 €/m2
Prelepa kuća sa fantastičnim pogledom na Dunav
24
22.05.2026.Agencija 

Prelepa kuća sa fantastičnim pogledom na Dunav

  • Inđija 
  • Okolno mesto 
  • Čortanovci 
  • Bagremova 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 200 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju je kompletno renovirana i neuseljavana dvospratna kuća u Čortanovcima, u okolini Inđije, sa fantastičnim pogledom na Dunav. Kuća je...

379.999 €
1.508 €/m2
Samo 1500e po m2! Luxs kuća deljiva na dva dela!
20
22.05.2026.Agencija 

Samo 1500e po m2! Luxs kuća deljiva na dva dela!

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • Ulofa Palmea 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 252 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

URBANIA – Luksuzna kuća sa saunom, dvorištem i parkingom, Mirijevo Mirijevo, mirna ulica Cena: 399.999 € (podložna korekciji) URBANIA vam...

120.000 €
1.500 €/m2
Zlatibor A-frame kuća 80 kvadrata
1
22.05.2026.Investitor 

Zlatibor A-frame kuća 80 kvadrata

  • Zlatibor 
  • Okolno mesto 
  • Gajevi 
  • ZAPLANJSKA 82 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 80 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Prodaje se A-frame kuća od 80 kvadrata, na 4 ara placa u Velanskim gajevima, Zlatibor

186.000 €
1.860 €/m2
Kuća 100m2, sa dvorištem, Kopaonik
16
22.05.2026.Vlasnik 

Kuća 100m2, sa dvorištem, Kopaonik

  • Kopaonik 
  • Planina 
  • Čajetinska česma 
  • Blagoja Moše Marjanovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 100 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Na prodaju kuća 100m², Kopaonik – Srbija. Kuća se nalazi na placu površine 300m2, od čega 100m2 pripada objektu, dok dodatnih 200m2 čine uređeno...

150.000 €
625 €/m2
Kuća na prodaju - Jajinci!
8
22.05.2026.Vlasnik 

Kuća na prodaju - Jajinci!

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Jajinci 
  • Lipak 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 240 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Prodaje se moderna porodična kuća u mirnom i zelenom delu Jajinaca, naselje Lipak na placu od 4,26 ari. Kuća je novije gradnje, odmah useljiva i...

1.290.000 €
2.476 €/m2
Atraktivna kuća sa poslovnim prostorom - Cerak
22
22.05.2026.Agencija 

Atraktivna kuća sa poslovnim prostorom - Cerak

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Cerak 
  • Jablanička 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 521 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Imamo retku priliku da vam predstavimo, u prelepom delu grada, na Ceraku, predivan porodično poslovni luksuz sa ukusno uređenim detaljima i...

129.000 €
2.150 €/m2
EKO imanje na Fruskoj Gori
19
22.05.2026.Vlasnik 

EKO imanje na Fruskoj Gori

  • Sremski Karlovci 
  • Okolno mesto 
  • Fruška Gora 
  • Branka Radicevica 2, Stara Bingula 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 60 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Na prodaju jedinstveno EKO imanje na juznim padinama Fruske Gore sa prelepim panoramskim pogledom. Idealno za zivot u prirodi ili ozbiljan...

49.000 €
288 €/m2
Kuca na prodaju
4
22.05.2026.Vlasnik 

Kuca na prodaju

  • Aranđelovac 
  • Okolno mesto 
  • Bukulja 
  • Malesevska 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 170 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
300.000 €
1.911 €/m2
Prodaja kuce sa bazenom, uzivajte u prelepoj priro
13
22.05.2026.Agencija 

Prodaja kuce sa bazenom, uzivajte u prelepoj priro

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Avala 
  •  
  • Kuća Tip nekretnine
  • 157 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na...

370.000 €
1.682 €/m2
Četvorosobna kuća Klisa
16
22.05.2026.Agencija 

Četvorosobna kuća Klisa

  • Novi Sad 
  • Opština Novi Sad 
  • Klisa 
  • Dobre Jovanovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 220 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Prodaje se luksuzna, jedinstvena i prostrana dvospratna kuća koja se retko pojavljuje na tržištu — idealna kako za veliku porodicu, tako i kao...

950.000 €
4.502 €/m2
Vojvođanka, lux kuća, 211m2, 3 etaže ID#2081
20
22.05.2026.Agencija 

Vojvođanka, lux kuća, 211m2, 3 etaže ID#2081

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 1 
  • Generala Mihajla Nedeljkovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 211 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju moderno uređena i potpuno renovirana kuća površine 211 m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Bežanijska Kosa I. Kuća se prostire...

685.000 €
4.102 €/m2
Kuća na Čuburi – oaza mira u srcu Vračara
14
22.05.2026.Agencija 

Kuća na Čuburi – oaza mira u srcu Vračara

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Čubura 
  • Centar 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 167 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Na prodaju autentična porodična kuća smeštena u jednoj od najlepših i najtraženijih mikrolokacija na Vračaru - u mirnoj i ušuškanoj ulici na Čuburi,...

336.000 €
2.000 €/m2
Луксузна вила на Златибору - два апартмана
20
22.05.2026.Vlasnik 

Луксузна вила на Златибору - два апартмана

  • Zlatibor 
  • Okolno mesto 
  • Rudine 
  • Rudine bb 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 168 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Луксузна Вила на Златибору у билзини села Рудине, око 5км од центра Златибора, далеко од урбаноф дела, у природи, али и даље веома близу...

280.000 €
2.435 €/m2
Vikendica na prodaju
15
21.05.2026.Vlasnik 

Vikendica na prodaju

  • Bajina Bašta 
  • Okolno mesto 
  • Konjska Reka 
  • 350V 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 115 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Prodaje se moderna i potpuno opremljena vikendica na Tari, sa prelepim pogledom na Zaovinsko jezero i prirodu koja je okružuje. Nalazi se u centru...

278.000 €
1.463 €/m2
Zasebna kuća,2 stana,2 garaže,5.5 ari ID#1793
27
21.05.2026.Agencija 

Zasebna kuća,2 stana,2 garaže,5.5 ari ID#1793

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mali Mokri Lug 
  • Narodnog Fronta 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 190 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Kuća kvalitetne gradnje, pikovana kamena fasada, izgrađena na 5,5 ari placa, uređeno i ograđeno dvorište. U prizemlju su dve garaže, letnja kuhinja i...

2.970.000 €
4.790 €/m2
Vračar luxury residence - nekretnina premium klase
3
21.05.2026.Agencija 

Vračar luxury residence - nekretnina premium klase

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Južni bulevar 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 620 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

U srcu Vračara, u mirnoj i prestižnoj ulici, nalazi se ova ekskluzivna luksuzna vila namenjena najzahtevnijim kupcima. Nekretnina predstavlja spoj...

170.000 €
1.259 €/m2
Extra Lux opremljena kuca sa garazom i dvoristem
20
21.05.2026.Agencija 

Extra Lux opremljena kuca sa garazom i dvoristem

  • Beograd 
  • Opština Grocka 
  • Leštane 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 135 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Extra lux komplet opremljena kuca u Lestanima , u centru Lestana , na samo 15 minuta od Ustanicke ulice , u blizini marketa , apoteke , prevoza i...

165.000 €
611 €/m2
Odlična kuća 35min od centra Дом в 35мин от городa
20
21.05.2026.Agencija 

Odlična kuća 35min od centra Дом в 35мин от городa

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Mala Ivanča 
  • Milorada Markovića Miće 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 270 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Kuća je uknjižena 1/1, bez tereta i zabeležbi. Pogodna za kreditne kupce. Okružena zelenilom, kuća je sama na placu, 2 garaže; jedna u sklopu...

395.000 €
3.211 €/m2
Jedinstveno Imanje na 30 Minuta od Beograda
18
21.05.2026.Vlasnik 

Jedinstveno Imanje na 30 Minuta od Beograda

  • Beograd 
  • Opština Obrenovac 
  • Jasenak 
  • Janka Tešića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 123 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Na samo 30 minuta od Novog Beograda i 40 minuta od Terazija, u mirnom kraju u okolini Obrenovca - nalazi se jedinstveno imanje izgradjeno 2021....

Tražite oglase za kuće na prodaju? Pogledajte najveći izbor kuća i vikendica u Srbiji na našem sajtu.