Kuće na prodaju

75.000 €
500 €/m2
Kuca 150m² na 36 ari placa Banja Vrujci
19
16.05.2026.Vlasnik 

Kuca 150m² na 36 ari placa Banja Vrujci

  • Mionica 
  • Okolno mesto 
  • Banja Vrujci 
  • Bagremova 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 150 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Na prodaju 36 ari plac i seosko domacinstvo (Vikendica, kuca za odmor). Sastoji se od glavnog objekta povrsine 76m2 u prizemlju (potpuno uredjeno i...

370.000 €
1.697 €/m2
Kuća,dva trosobna stana,dvorište,2 parking mesta!
20
16.05.2026.Agencija 

Kuća,dva trosobna stana,dvorište,2 parking mesta!

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Vojvode Vlahovića 
  • Vojvode Vlahovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 218 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

NEZAVISNA KUĆA 218 m² – DVA KOMFORNA TROSOBNA STANA – DVORIŠTE – PARKING – UKNJIŽENO Na odličnoj lokaciji u naselju Vojvode Vlahovića nalazi se ova...

365.000 €
2.017 €/m2
Zemun, Zasebna Kuća na 5 ari, Uknjižena
2
16.05.2026.Vlasnik 

Zemun, Zasebna Kuća na 5 ari, Uknjižena

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Ugrinovačka 
  • Ugrinovačka 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 181 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Fantastična kuća na odličnoj lokaciji koja nudi mnogo mogućnosti, kako za stambeni prostor - tako i za poslovni. Adaptibilna, ZASEBNA na placu,...

296.000 €
1.396 €/m2
Kosmajski vrtovi, 5.0 opremljena kuća, dvorište
20
16.05.2026.Agencija 

Kosmajski vrtovi, 5.0 opremljena kuća, dvorište

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Kosmaj 
  • Pionirska 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 212 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju prizemna porodična kuća u stambenom kompleksu „Kosmajski vrtovi“ – nadomak planine Kosmaj. U mirnom i zelenom okruženju, na svega 50 km od...

228.900 €
2.081 €/m2
Uknjižena kuća 110 kvm + terasa 10 kvm
20
16.05.2026.Agencija 

Uknjižena kuća 110 kvm + terasa 10 kvm

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Gornji grad 
  • Đorđa Čutukovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 110 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

U mirnoj i porodičnoj ulici Zemuna, u ponudi je odlicna, savremena i lepo uređena prizemna kuca. Kuca ima 125m2, podeljena je na dve stabene...

482.000 €
3.544 €/m2
Kuća na Gardošu sa panoramskim pogledom na Dunav
20
16.05.2026.Vlasnik 

Kuća na Gardošu sa panoramskim pogledom na Dunav

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Gardoš 
  • Despota Đurđa 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 136 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu, u neposrednoj blizini Gardoša i Zemunskog keja, prodaje se moderna i potpuno opremljena kuća sa panoramskim...

467.000 €
1.946 €/m2
Kuca Vojvodjanka SA Dvoristem i parkingom 240m2
20
15.05.2026.Agencija 

Kuca Vojvodjanka SA Dvoristem i parkingom 240m2

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 1 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 240 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Odlicna Investicija, Tipska kuca Vojvodjanka sa pripadajucim dvoristem, parkingom, bastom, prelepo uredjen i odrzavan parkic , objekat za fizicko...

189.000 €
1.303 €/m2
Mirijevo, vertikala kuće, 145m2 + ostava 20m2
10
15.05.2026.Agencija 

Mirijevo, vertikala kuće, 145m2 + ostava 20m2

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • Ladne vode 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 145 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

U prilici smo da Vam ponudimo vertikalu kuće smeštenu na lepoj lokaciji u naselju Mirijevo. Površina vertikale je 145m2. Kuća je lepo raspoređena i...

950.000 €
4.502 €/m2
Bežanijska kosa 1 | 211 m² | Luksuzna Kuća
27
15.05.2026.Agencija 

Bežanijska kosa 1 | 211 m² | Luksuzna Kuća

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 1 
  •  
  • Kuća Tip nekretnine
  • 211 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

U mirnom i porodičnom delu naselja Bežanijska kosa I, nalazi se ova moderno uređena i kompletno renovirana kuća površine oko 220 m², koja predstavlja...

297.000 €
1.800 €/m2
Prelepa kuća od 165m2 i 16a plac
12
15.05.2026.Agencija 

Prelepa kuća od 165m2 i 16a plac

  • Beograd 
  • Opština Surčin 
  • Dobanovci 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 165 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Na prodaju kompletno uređena spratna kuća površine 165 m², sa dodatnim zasebnim objektom od 85 m² u kom se nalazi apartman i može da se koristi kao...

159.000 €
832 €/m2
Fenomenalna vikendica, 20 ari placa, Vranić
13
15.05.2026.Agencija 

Fenomenalna vikendica, 20 ari placa, Vranić

  • Beograd 
  • Opština Barajevo 
  • Vranić 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 191 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Na prodaju jedinstveno porodično imanje nadomak Beograda, smešteno između Meljaka i Šiljakovca, uz Ibarsku magistralu – idealan spoj privatnosti,...

395.000 €
3.211 €/m2
Impozantno imanje sa bazenom, 123m2, lux,28.25 ari
20
15.05.2026.Agencija 

Impozantno imanje sa bazenom, 123m2, lux,28.25 ari

  • Beograd 
  • Opština Obrenovac 
  • Jasenak 
  • Janka Tešića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 123 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa...

350.000 €
1.621 €/m2
Moderna vila sa bazen na obronku Kosmaja
20
15.05.2026.Agencija 

Moderna vila sa bazen na obronku Kosmaja

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Kosmaj 
  • Kosmajski venac 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 215,85 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Moderna vila sa bazenom na Kosmaju – savremen život u prirodnom okruženju Na prodaju moderna vila sa ravnim krovom i bazenom, projektovana u...

570.000 €
4.071 €/m2
Kuća na Dedinju sa dvorištem, 103m2
17
15.05.2026.Agencija 

Kuća na Dedinju sa dvorištem, 103m2

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Dedinje 
  • Neznanog junaka 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 140 m2Kvadratura
  • 4.5 Broj soba

Prodajemo prostranu i svetlu kuću na Dedinju, na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u mirnoj ulici koja pruža privatnost i kvalitetan...

99.000 €
825 €/m2
 Kuća na Kosmaju (vikend naselje)
16
15.05.2026.Vlasnik 

Kuća na Kosmaju (vikend naselje)

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Kosmaj 
  • Konstantina Nikolajevića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 120 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Kuća u nacionalnom parku Kosmaj. Vikend naselje. Zidana 80tih. Renovirana pre dve godine. Prelep plac. Nova ograda oko celog placa. Dve kaljave peći...

210.000 €
1.094 €/m2
Prostrana porodična kuća sa velikim placem i vocnj
20
14.05.2026.Vlasnik 

Prostrana porodična kuća sa velikim placem i vocnj

  • Beograd 
  • Opština Barajevo 
  • Glumčevo brdo 
  • Glumčevo brdo 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 192 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Prodaje se prostrana porodicna kuca povrsine 192 m² na placu od 10 ari, u mirnom i porodicnom delu Glumcevog Brda, nadomak Beograda. Kuca je...

99.000 €
1.678 €/m2
Slanci, Palilula – ulica Moše Pijade
8
14.05.2026.Agencija 

Slanci, Palilula – ulica Moše Pijade

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Slanci 
  • Moše Pijade 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 59 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Slanci, Palilula – ulica Moše Pijade Opis nekretnine: Porodična prizemna kuća u mirnom delu naselja, sa dodatno dograđenim prostorijama koje pružaju...

345.000 €
2.226 €/m2
Kompletno nameštena kuća, 150m2,Zvezdara
20
14.05.2026.Vlasnik 

Kompletno nameštena kuća, 150m2,Zvezdara

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Veliki Mokri Lug 
  • Stari vinogradi 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 155 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Na prodaju novija, potpuno nameštena kuća,sa velikim dvorištem i zelenilom. Kuća je uknjižena,vlasništvo 1/1, 155 m2, na potpuno ograđenom i sređenom...

89.900 €
917 €/m2
Prodaje se kuca u Grockoj vikend naselje Voloder..
12
14.05.2026.Agencija 

Prodaje se kuca u Grockoj vikend naselje Voloder..

  • Beograd 
  • Opština Grocka 
  • Brestovik 
  • Kamendolska 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 98 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Prodaje se kuca cvrsta gradnja na placu od 10,28 ari, na dva nivoa i galerije od 98m2, sastoji se od prizemlja gde se nalazi kuhinja, kupatilo i...

595.000 €
6.398 €/m2
B. Kosa 1, Karingtonka, mereno 233m2 ID#13268
20
14.05.2026.Agencija 

B. Kosa 1, Karingtonka, mereno 233m2 ID#13268

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 1 
  • Partizanske avijacije 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 93 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba

Kuća u najlepšem delu Bežanijske Kose. Pogodna kako za stanovanje tako i za poslovanje. Kuća uknjiženja na 93m2, mereno ima 233m2 odnosno 284m2 bruto...

Tražite oglase za kuće na prodaju? Pogledajte najveći izbor kuća i vikendica u Srbiji na našem sajtu.