8 ROOMS DOO

8ROOMS Fine Living je posvećen razumevanju potreba svojih klijenata. Naša posvećenost i individualni pristup ističe nas kao pouzdanog partnera na dinamičnom i zahtevnom tržištu nekretnina u Srbiji i regionu.
Kompetencija kojom naš tim raspolaže garantuje kvalitetno uvažavanje svih važnih aspekata kada je u pitanju pronalaženje adekvatne nekretnine.
Ekspertiza i kvalitetno praćenje dinamike tržišta nekretnina kao i pravna podrška koju pružamo obezbediće da Vaše ulaganje bude sigurno i isplativo.

Dobrim savetima i kvalitetnom podrškom koju pružamo, težimo dugoročnim partnerstvima.

3.100 €
Elegantno uređen trosoban stan sa pogledom na park
13
11.05.2026.Agencija 

Elegantno uređen trosoban stan sa pogledom na park

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 121 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VI Spratnost

U ponudi je moderan i kompletno namešten stan u prestižnom kompleksu BW Kings, sa prelepim pogledom na park i zelenilo, koji pruža mir i prijatnu...

475.000 €
4.130 €/m2
BW Quartet | Penthouse sa dve spavaće sobe
20
11.05.2026.Agencija 

BW Quartet | Penthouse sa dve spavaće sobe

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 115 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VIII Spratnost

Nudimo vam izuzetnu priliku za kupovinu prostranog i funkcionalnog stana u prestižnom kompleksu BW Quartet, jednom od najtraženijih delova savremenog...

1.300 €
BW Sole | Premium lokacija | 2 spavaće sobe
13
11.05.2026.Agencija 

BW Sole | Premium lokacija | 2 spavaće sobe

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Bulevar Vudroa Vilsona 
  • 74 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • Spratnost

Moderan i svetao stan u zgradi BW Sole, ostavljen je nenamešten kako bi budući zakupci imali potpunu slobodu uređenja prema sopstvenom stilu,...

550 €
Čukarica, Železnik udoban komfor za rent
19
11.05.2026.Agencija 

Čukarica, Železnik udoban komfor za rent

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Železnik 
  • Darinke Radović 
  • 56 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • Spratnost

Izdaje se kompletno opremljen stan u Železniku u ulici Darinike Radović. Stan se nalazi na prvom spratu odlične zgrade u mirnom delu Železnika....

250.000 €
3.479 €/m2
Elegantan porodični stan na Novom Beogradu
20
10.05.2026.Agencija 

Elegantan porodični stan na Novom Beogradu

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 37 
  • Bulevar Arsenija Čarnojevića 
  • 71,85 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/5 Spratnost

Na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu prodaje se svetao, prozračan i funkcionalno organizovan stan, idealan za porodičan život ili kao...

565.000 €
7.958 €/m2
Retka prilika | Stan sa dvorištem | Dorćol
10
09.05.2026.Agencija 

Retka prilika | Stan sa dvorištem | Dorćol

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Gospodar Jovanova 
  • 71 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • PR Spratnost

Na prodaju izuzetno kvalitetna nekretnina u prizemlju, smeštena u jednoj od najatraktivnijih ulica u Beogradu - Gospodar Jovanovoj, u srcu Dorćola....

895.000 €
6.375 €/m2
Za ljubitelje nižih spratova BW Perla
18
09.05.2026.Agencija 

Za ljubitelje nižih spratova BW Perla

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Hercegovačka 
  • 140,39 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/25 Spratnost

BW Perla – retka prilika na tržištu: luksuz stanovanja i poslovanja na istoj adresi Na tržištu gde ponuda raste, ali autentična vrednost ostaje...

355.259 €
4.680 €/m2
Kupovina direktno od investitora Vračar
10
09.05.2026.Agencija 

Kupovina direktno od investitora Vračar

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Čubura 
  • Nikolaja Hartviga 
  • 75,91 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Na Vračaru se retko pojavljuju male rezidencije. Još ređe one sa samo 8 stanova., U ulici Nikolaja Hartviga 5 počela je gradnja projekta koji donosi...

260.000 €
4.733 €/m2
BW EDEN spreman za useljenje
11
09.05.2026.Agencija 

BW EDEN spreman za useljenje

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 54,93 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • Spratnost

BW Eden – život koji ima ritam, mir i sigurnost U ponudi imamo dva identična stana u istoj vertikali – na 10. i na 11. spratu. Razlika je samo u...

810.000 €
3.375 €/m2
Rezidencijalni penthouse, 236 m² luksuz na Vračaru
20
09.05.2026.Agencija 

Rezidencijalni penthouse, 236 m² luksuz na Vračaru

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • SC Vračar 
  • Patrijarha Gavrila 
  • 240 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba
  • IV/4 Spratnost

Ekskluzivni penthouse na Vračaru – 240 m², jedinstven stan na poslednjem spratu! ️✨ Na prodaju luksuzni penthouse od 240 m2 u ulici Patrijarha...

640.000 €
5.766 €/m2
BW Perla idealna za poslovni prostor
20
09.05.2026.Agencija 

BW Perla idealna za poslovni prostor

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Hercegovačka 
  • 111 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • II/25 Spratnost

319.000 €
4.143 €/m2
BW Lumia, komforan stan sa dve spavaće sobe
14
07.05.2026.Agencija 

BW Lumia, komforan stan sa dve spavaće sobe

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Nikolaja Kravcova 
  • 77 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • Spratnost

Prodaje se nenamesten stan u kompleksu BW Lumia, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u okviru Belgrade Waterfront-a. Stan ima dve spavaće...

900 €
Dorćol. Kralja Petra. Vaš novi poslovni prostor.
7
07.05.2026.Agencija 

Dorćol. Kralja Petra. Vaš novi poslovni prostor.

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Kralja Petra 
  • 40 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • PR Spratnost

Izdaje se funkcionalna nekretnina u samom srcu starog grada, u ulici Kralja Petra, na svega nekoliko koraka od Knez Mihailove zone. Lokacija je...

1.200 €
BW Scala - komfor nadomak Savskog parka
11
03.05.2026.Agencija 

BW Scala - komfor nadomak Savskog parka

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 53,89 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • V/13 Spratnost

Izdaje se moderan, potpuno opremljen stan u jednoj od najlepših zgrada Beograda na vodi – BW Scala. Stan se nalazi na 5. spratu, pozicioniran tako...

755.000 €
6.408 €/m2
PERLA fantastičan stan u premium zgradi
17
02.05.2026.Agencija 

PERLA fantastičan stan u premium zgradi

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Hercegovačka 
  • 117,83 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • VI/17 Spratnost

Predstavljamo vam izuzetno komforan stan sa dve spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom otvorenog koncepta od ukupnih 37,26 m2...

255.000 €
4.492 €/m2
BW Eden,uskoro useljiv stan sportski centar Apollo
10
02.05.2026.Agencija 

BW Eden,uskoro useljiv stan sportski centar Apollo

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Bulevar Vudroa Vilsona 
  • 56,77 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/20 Spratnost

Dvadesetospratnica BW Eden nova je zgrada u sklopu kompleksa Beograd na vodi. Svojim dizajnom će krasiti lepotu kompleksa na reci, a svojom ponudom...

800 €
Laze Pačua - pešačka zona Starog grada
13
01.05.2026.Agencija 

Laze Pačua - pešačka zona Starog grada

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Trg Republike 
  • Laze Pačua 
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • II/5 Spratnost

Predstavljamo vam izuzetan stan na jednoj od najtraženijih adresa u Beogradu – u ulici Laze Pačua, samom srcu Starog grada. Smešten u hladu pešačke...

895.500 €
6.219 €/m2
BW PERLA, 3 spavaće sobe - Pogled na reku
18
30.04.2026.Agencija 

BW PERLA, 3 spavaće sobe - Pogled na reku

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Hercegovačka 
  • 144 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • IX Spratnost

U ponudi je ekskluzivan stan u prestižnom kompleksu BW Perla, smešten u jednoj od najnovijih premium zgrada u okviru projekta Belgrade Waterfront....

290.000 €
2.417 €/m2
Stan na Voždovcu, Todora Dukina – Lekino brdo
18
27.04.2026.Agencija 

Stan na Voždovcu, Todora Dukina – Lekino brdo

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Lekino brdo 
  • Todora Dukina 
  • 120 m2Kvadratura
  • 5.0 Broj soba
  • III/5 Spratnost

PRODAJA – Stan na Voždovcu, Todora Dukina – 120 m² (80 m² uknjiženo + 40 m² neuknjiženo ) Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. U...

157.000 €
2.453 €/m2
 Rakovica, najbolji odnos cene i kvaliteta
15
27.04.2026.Agencija 

Rakovica, najbolji odnos cene i kvaliteta

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Miljakovac 
  • Miljakovačke staze 
  • 64 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/3 Spratnost

Stan smešten u naselju Miljakovac (opština Rakovica), ova mikrolokacija je poznata po čistijem vazduhu i blizini Miljakovačke šume, što je čini...

Adresa
Luke Ćelovića Trebinjca 18
Mesto
Beograd
Tel 1

Klik za prikaz telefona

Reg.br.
1606