ANGAŽMAN nekretnine

198.000 €
4.125 €/m2
Retko u ponudi, 1.5, 48kvm, bez ulaganja
17
19.05.2026.Agencija 

Retko u ponudi, 1.5, 48kvm, bez ulaganja

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 70 (kineski tržni centar) 
  • Jurija Gagarina 
  • 48 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VIII/11 Spratnost

U potpunosti sređen, pravi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom, velikim dnevnim boravkom, velikom lođom, ostavom u hodniku, kupatilom i...

256.350 €
5.039 €/m2
Vukov spomenik - 50,87kvm, sa PDV-om
3
15.05.2026.Agencija 

Vukov spomenik - 50,87kvm, sa PDV-om

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Zahumska 
  • 50,87 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Dvoiposoban stan, na I/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama, sa...

650 €
Izuzetan 2.0 stan u Kneza Danila - 60kvm
12
15.05.2026.Agencija 

Izuzetan 2.0 stan u Kneza Danila - 60kvm

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Poštanska štedionica 
  • Kneza Danila 
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IV/6 Spratnost

Stan u centru grada, Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran, namešten sa ukusom. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i...

545.000 €
3.785 €/m2
Vukov spomenik - 144kvm sa PDV-om
3
18.05.2026.Agencija 

Vukov spomenik - 144kvm sa PDV-om

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Zahumska 
  • 144 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba
  • V/5 Spratnost

Sedmosoban stan, na V/V, duplex. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama,...

195.000 €
4.535 €/m2
Odličan stan u bloku 23
10
13.05.2026.Agencija 

Odličan stan u bloku 23

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 23 
  • Bulevar Arsenija Čarnojevića 
  • 43 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • X/11 Spratnost

Lepo održavan i očuvan stan. Po rasporedu prostorija i po strukturi, ovo je jednoiposoban stan, gde su u sklopu stana: - dnevna soba - mala spavaća...

650 €
Izuzetan 2.0 stan u Kneza Danila - 60kvm
12
12.05.2026.Agencija 

Izuzetan 2.0 stan u Kneza Danila - 60kvm

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Poštanska štedionica 
  • Kneza Danila 
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • IV/6 Spratnost

201.000 €
3.000 €/m2
Humski put sa 2 parking mesta
10
12.05.2026.Agencija 

Humski put sa 2 parking mesta

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Vidikovačka padina 
  • Humski put 
  • 67 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • PR/3 Spratnost

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila...

198.000 €
4.125 €/m2
Retko u ponudi, 1.5, 48kvm, bez ulaganja
17
12.05.2026.Agencija 

Retko u ponudi, 1.5, 48kvm, bez ulaganja

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 70 (kineski tržni centar) 
  • Jurija Gagarina 
  • 48 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VIII/11 Spratnost

162.500 €
4.392 €/m2
Zemunske kapije - Šumadijska 37kvm
10
11.05.2026.Agencija 

Zemunske kapije - Šumadijska 37kvm

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Zemunske kapije 
  • Šumadijska 
  • 37 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • IV/6 Spratnost

Nov jednosoban stan - adaptibilan u jednoiposoban u kompleksu Zemunske kapije. Svetao, sunčan, cg sa kalorimetrima, sa lepim pogledom. Prostorije:...

900 €
Duplex 114kvm, Konjarnik
19
11.05.2026.Agencija 

Duplex 114kvm, Konjarnik

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Konjarnik 
  • Ustanička 
  • 114 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VI/6 Spratnost

Dva nivoa: I nivo: dnevni boravak, dve terase, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, prostorija za veš mašinu. II nivo: dve spavaće sobe, kupatilo,...

321.250 €
5.031 €/m2
Vukov spomenik - 63,85kvm, sa PDV-om
3
10.05.2026.Agencija 

Vukov spomenik - 63,85kvm, sa PDV-om

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Zahumska 
  • 63,85 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • II/5 Spratnost

Troiposoban stan, na II/V. Visok kvalitet gradnje, fasada kamena vuna, na uličnoj strani fundermaks, prozori drvo-aluminijum sa alu roletnama, sa...

256.350 €
5.039 €/m2
Vukov spomenik - 50,87kvm, sa PDV-om
3
09.05.2026.Agencija 

Vukov spomenik - 50,87kvm, sa PDV-om

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Zahumska 
  • 50,87 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • I/5 Spratnost

89.500 €
4.262 €/m2
Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm
7
06.05.2026.Agencija 

Voždovačka crkva - Vitanovačka 21kvm

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Voždovačka crkva 
  • Vitanovačka 
  • 21 m2Kvadratura
  • 0.5 Broj soba
  • VPR/8 Spratnost

Garsonjera na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi, u blizini Voždovačke crkve. Prostorije: hodnik, soba sa ugradnom kuhinjom i kupatilo. Ima...

390 €
Zvezdara - Ivana Stojanovića 32kvm
10
06.05.2026.Agencija 

Zvezdara - Ivana Stojanovića 32kvm

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Denkova bašta 
  • Ivana Stojanovića 
  • 32 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • V/7 Spratnost

Kompletno namešten jednoiposoban stan, TA grejanje, termo fasada, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, dnevna soba, sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća...

191.000 €
3.293 €/m2
Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm
8
05.05.2026.Agencija 

Konjarnik, Glasinačka, odlična lokacija - 58kvm

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Konjarnik 
  • Glasinačka 
  • 58 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • VII/11 Spratnost

Odličan dvosoban stan, svetao, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten, osim bele tehnike. Zgrada ima dva lifta, u mirnoj ulici sa dosta...

149.000 €
2.014 €/m2
Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara
13
04.05.2026.Agencija 

Kaluđerica - 74kvm + 25kvm garaža + 2ara

  • Beograd 
  • Opština Grocka 
  • Kaluđerica 
  • Mirijevska 
  • 74 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

Komforan trosoban stan, na I/II, etažno grejanje na struju, termo fasada, pvc stolarija sa roletnama i komarnicima. Prostorije: hodnik, dnevna soba...

339.000 €
3.531 €/m2
Anastasa Jovanovića 96kvm+4T
20
02.05.2026.Agencija 

Anastasa Jovanovića 96kvm+4T

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Lekino brdo 
  • Anastasa Jovanovića 
  • 96 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • V/6 Spratnost

U mirnom delu naselja, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i svetao stan, troiposoban po strukturi, prostran, jugoistočno orijentisan. Vojna zgrada...

290.000 €
3.222 €/m2
Blok 33, retko u ponudi - 90kvm
12
02.05.2026.Agencija 

Blok 33, retko u ponudi - 90kvm

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Blok 33 
  • Bulevar Arsenija Čarnojevića 
  • 90 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • IV/4 Spratnost

Vrlo komforan troiposoban stan koji se nalazi u centru Novog Beograda, u bloku 33, u popularnoj zgradi Generalice sa širokim svetlim ulazom i liftom....

1.600 €
BW, Libero - 75kvm + 12,5 garažno mesto
9
30.04.2026.Agencija 

BW, Libero - 75kvm + 12,5 garažno mesto

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 75 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • III/12 Spratnost

Kompletno namešten i opremljen stan, lux, na III/XII. Izdaje se na duži vremenski period (minimalni period zakupa godinu dana). Bez kućnih ljubimaca....

350 €
Ledine, Surčinski put, jednosoban - 41kvm
10
29.04.2026.Agencija 

Ledine, Surčinski put, jednosoban - 41kvm

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Ledine 
  • Surčinski put 
  • 41 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • SUT/3 Spratnost

Jednosoban stan ili tzv. velika garsonjera u novijoj zgradi na samom početku Ledina. U tihom okruženju. Opremljen (bela tehnika nova) i polunamešten...

Kontakt

ANGAŽMAN nekretnine
Adresa
Bul. Zorana Đinđića 116/50
Mesto
Novi Beograd
Tel 1

Klik za prikaz telefona

Tel 2

Klik za prikaz telefona

Reg.br.
146