Nekretnine Nikodijević

Prodaja i iznajmljivanje nepokretnosti i stručno savetovanje iz oblasti prometa nepokretnosti

2.900 €
Oaza mira ID#1159
19
09.05.2026.Agencija 

Oaza mira ID#1159

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Cvetkova pijaca 
  • Vojvode Blažete 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 280 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Na samo par metara od Bulevara Kralja Aleksandra nalazi se ova oaza mira. Kuća je po strukturi 10-to sobna sa 3 kupatila i toaletom, terasom i...

2.900 €
Oaza mira ID#1161
19
09.05.2026.Agencija 

Oaza mira ID#1161

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Cvetkova pijaca 
  • Vojvode Blažete 
  • 280 m2Kvadratura
  • PR Spratnost

Na samo par metara od Bulevara Kralja Aleksandra nalazi se ova oaza mira. Kuća je sama na placu i po strukturi 10-to sobna sa 3 kupatila i toaletom,...

34.000 €
2.000 €/m2
Lokal kod hotela Moskva ID#1148
11
09.05.2026.Agencija 

Lokal kod hotela Moskva ID#1148

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Terazije 
  • Terazije 
  • Lokal Tip nekretnine
  • 17 m2Kvadratura

Retko u ponudi skoro nikada. Prodaja lokala u pešačkom prolazu. Ogroman pešački saobraćaj. Sastoji se od 2 prostorije, prostrane. Uknjižen na 17m2,...

79.000 €
2.795 €/m2
Hit ponuda ID#1158
11
22.04.2026.Agencija 

Hit ponuda ID#1158

  • Beograd 
  • Opština Rakovica 
  • Petlovo brdo 
  • Rasinska 
  • 28,26 m2Kvadratura
  • 0.5 Broj soba
  • I/3 Spratnost

Prodaje se garsonjera ćiji je raspored odlićno organizovan. Naslzi se na idealnom I spratu. Sastoji se od hodnika, više funkcionalne sobe "open...

550 €
Stan u epicentru Zemuna ID#1085
11
22.04.2026.Agencija 

Stan u epicentru Zemuna ID#1085

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Centar 
  • Svetosavska 
  • 71 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/2 Spratnost

Stan je po strukturi dvosoban, ali napominjemda ima iydvojenu kuhinju sa trpezarijom, veliku dnevnu sobu, veliku spavaću sobu sa kutkom za odmor,...

700 €
Magacin sa šleperskim prilazom ID#1160
9
22.04.2026.Agencija 

Magacin sa šleperskim prilazom ID#1160

  • Beograd 
  • Opština Barajevo 
  • Barajevo (mesto) 
  • Živka Stevanovića Žikice 
  • Magacin Tip nekretnine
  • 240 m2Kvadratura

U samom centru Barajeva nedaleko od zgrade opštine izdaje se višenamenski magacin površine 240m2, sa pomoćnim magacinom od 50m2, kancelarija 40m2 sa...

1.750.000 €
51.125 €/ar
Lokacija Novi Beograd ID#1019
5
22.04.2026.Agencija 

Lokacija Novi Beograd ID#1019

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Ledine 
  • Vinogradska 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 34,23 araPovršina

Parcela je dimenzija 35x100 m i nalazi se u centru M.Z. Dr Ivan Ribar na Novom Beogradu. Po Planu detaljne regulacije izlaziće na tri ulice, od kojih...

440.000 €
2.522 €/ar
Parcela u centru Barajeva ID#1027
8
22.04.2026.Agencija 

Parcela u centru Barajeva ID#1027

  • Beograd 
  • Opština Barajevo 
  • Barajevo (mesto) 
  • Živka Stevanovića Žikice 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 174,45 araPovršina

Zemljište se nalazi na 2 katastarske parcele, uz samu ulicu. Po informaciji o lokaciji osnovna namena površine je porodično stanovanje. Trenutni...

169.000 €
33.800 €/ar
Plac sa ogromnim potencijalom ID#1129
3
22.04.2026.Agencija 

Plac sa ogromnim potencijalom ID#1129

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Mirijevo 
  • Milića od Mačve 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 5 ariPovršina

Plac idealan za gradnju. Ugaona parcela. Imamo informaciju o lokaciji. Urbanizovan deo naselja. Okretnica autobusa na 50m. Mogućnost dogovora oko...

110.000 €
940 €/m2
Porodična kuća u centru ID#1133
12
22.04.2026.Agencija 

Porodična kuća u centru ID#1133

  • Petrovac na Mlavi 
  • Gradska lokacija 
  • Centar 
  • 7. jula 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 117 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Prodaje se porodična kuća u centru Petrovca na Mlavi na samo par metara od zgrade opštine. Kuća se sastoji iz više celina: stambenog dela sa 4...

1.700.000 €
7.727 €/m2
Hedonizam na Dedinju ID#1153
20
22.04.2026.Agencija 

Hedonizam na Dedinju ID#1153

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Dedinje 
  • Miloja Đaka 
  • 220 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba
  • PR/1 Spratnost

Stan na prestižnoj lokaciji. Nekretnina se vodi kao stan ali je zapravo kuća sa okućnicom i bazenom. Grejna površina nekretnine je 220m2, a zapravo...

209.105 €
6.500 €/ar
Parcela na Makišu ID#1156
1
22.04.2026.Agencija 

Parcela na Makišu ID#1156

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Makiš 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 32,17 araPovršina

Prodaje se parcela u centru najbrže rastuće poslovno privredne zone Makiš, Čukarica. Nekoliko vodećih brendova već ovde ima svoja sedišta i magacine....

74.400 €
1.583 €/m2
Visoko kvalitetna novogradnja ID#1157
10
22.04.2026.Agencija 

Visoko kvalitetna novogradnja ID#1157

  • Beograd 
  • Opština Barajevo 
  • Barajevo (mesto) 
  • Mike Ćurčića 
  • 47 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/2 Spratnost

Stan je završen više od 80%. Lokacija odlična sa panoramskim pogledom na Barajevo a samo na 10 minuta hoda od centra. U izgradnji korišćeni visoko...

Kontakt

Nekretnine Nikodijević
Adresa
Partizanske vode br.8 lokal 1
Mesto
Beograd
Tel 1

Klik za prikaz telefona

Reg.br.
1538