Nekretnine Gavrilović DOO Beograd Stari Grad

155.000 €
5.000 €/m2
Renoviran-Stari grad-1.5-odlična prilika! ID#2014
11
12.05.2026.Agencija 

Renoviran-Stari grad-1.5-odlična prilika! ID#2014

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Dubrovačka 
  • 31 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VPR/5 Spratnost

U prilici smo da Vam predstavimo funkcionalan jednoiposoban stan, uknjižen, bez tereta i zabeležbi, smešten u Dubrovačkoj ulici, u samom centru...

110.000 €
3.667 €/m2
Odlična prilika-top deo Strahinjića Bana-Dorian Gr
12
12.05.2026.Agencija 

Odlična prilika-top deo Strahinjića Bana-Dorian Gr

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Trg Republike 
  • Strahinjića Bana 
  • 30 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • SUT/4 Spratnost

Stari grad, Dorćol – Strahinjića bana (kod Dorian Greya) Jednosoban stan, uknjižen na 24 m² (mereno 30 m²), nalazi se u suterenu /4 sprata. Stan...

160.000 €
2.667 €/m2
Voždovac, 60m2. 2.5, renoviran ID#1908
11
12.05.2026.Agencija 

Voždovac, 60m2. 2.5, renoviran ID#1908

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Braće Jerković 
  • Dragice Končar 
  • 60 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • V/6 Spratnost

Kompletno renoviran stan na Voždovcu površine 60m2 ( uknjižene površine 53m2) na V spratu uredne zgrade s liftom. Na odličnoj Voždovačkoj lokaciji, s...

895.000 €
7.466 €/m2
BW Riviera-Sava Promenada-fantastična prilika! ID#
5
11.05.2026.Agencija 

BW Riviera-Sava Promenada-fantastična prilika! ID#

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Bulevar Vudroa Vilsona 
  • 119,87 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II/25 Spratnost

Retka prilika na tržištu-3.0 stan u ekskluzivnoj zgradi Riviera-prvi red do reke! BW Riviera se nalazi u prvom redu do reke, sa direktnim pristupom...

69.960 €
3.180 €/m2
Top prilika, lokal-donji Dorćol-Pančićeva ID#1986
5
11.05.2026.Agencija 

Top prilika, lokal-donji Dorćol-Pančićeva ID#1986

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Pančićeva 
  • Lokal Tip nekretnine
  • 22 m2Kvadratura

Prodaje se funkcionalan lokal površine 22m², u Pančićeva ulica (Dorćol), u prizemlju objekta, na odličnoj i prometnoj lokaciji u blizini vrtića....

205.000 €
3.534 €/m2
Divan 2.5 stan u Zemunu-Save Burića ID#2076
13
11.05.2026.Agencija 

Divan 2.5 stan u Zemunu-Save Burića ID#2076

  • Beograd 
  • Opština Zemun 
  • Centar 
  • Sava Burića 
  • 58 m2Kvadratura
  • 2.5 Broj soba
  • IV/11 Spratnost

Retko u ponudi | Kompletno renoviran arhitektonski stan | 61m² | Dvoiposoban U ponudi izuzetan, kompletno i veoma kvalitetno renoviran stan, uknjižen...

545.000 €
6.987 €/m2
Fantastična lokacija u Starom Gradu-G.Jevremova! I
11
11.05.2026.Agencija 

Fantastična lokacija u Starom Gradu-G.Jevremova! I

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Dorćol 
  • Gospodar Jevremova 
  • 78 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II Spratnost

Ekskluzivan stan u srcu Gornjeg Dorćola – Gospodar Jevremova, 78m² Na prodaju elegantan i gotovo potpuno renoviran stan smešten u jednoj od najlepših...

183.000 €
3.812 €/m2
Stan u najlepšem delu C.Krsta ID#1918
9
11.05.2026.Agencija 

Stan u najlepšem delu C.Krsta ID#1918

  • Beograd 
  • Opština Vračar 
  • Crveni krst 
  • Vidovdanska 
  • 48 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Odličan dvosoban stan na Crvenom Krstu-Vidovdanska ulica Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 48m², smešten u mirnom i traženom delu grada...

219.500 €
2.888 €/m2
F.Cigla, stan 76m2, 3.0 renoviran ID#1924
9
08.05.2026.Agencija 

F.Cigla, stan 76m2, 3.0 renoviran ID#1924

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Banovo brdo 
  • Nedeljka Čabrinovića 
  • 76 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • Spratnost

Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Banovo Brdo, u ulici Nedeljka Čabrinovića. Stan je površine 76m², po...

399.000 €
4.988 €/m2
Skadarlija, LUX 3.0 stan, 77m2 ID#1917
9
08.05.2026.Agencija 

Skadarlija, LUX 3.0 stan, 77m2 ID#1917

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Skadarlija 
  • Cetinjska 
  • 80 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/6 Spratnost

Luksuzan stan u centru Beograda, Cetinjska ulica, Skadarlija Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran stan u samom srcu boemskog duha Beograda, u...

160.000 €
4.211 €/m2
Fantastična novogradnja-Zvezdarska šuma-1.5 ID#207
7
08.05.2026.Agencija 

Fantastična novogradnja-Zvezdarska šuma-1.5 ID#207

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Severni bulevar 
  • Ledinačka 
  • 38 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VI/6 Spratnost

Prodaja luksuzno opremljenog stana sa pogledom na Dunav – Severni bulevar, Zvezdara Na prodaju izuzetan, moderno opremljen stan na jednoj od...

578.000 €
7.410 €/m2
Unikat! 3.0, dizajnerski stan-park Studentski trg+
19
08.05.2026.Agencija 

Unikat! 3.0, dizajnerski stan-park Studentski trg+

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Studentski trg 
  • Studentski trg 
  • 78 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • II/9 Spratnost

Luksuzan dizajnerski stan uz Studentski park – mir, tišina i prestiž u srcu grada Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i odmah useljiv stan na...

230.000 €
2.949 €/m2
Fantastičan 3.5 stan, Bežanijska kosa 2, NBG ID#16
17
08.05.2026.Agencija 

Fantastičan 3.5 stan, Bežanijska kosa 2, NBG ID#16

  • Beograd 
  • Opština Novi Beograd 
  • Bežanijska kosa 2 
  • Ismeta Mujezinovića 
  • 78 m2Kvadratura
  • 3.5 Broj soba
  • V/7 Spratnost

U ponudi imamo odličan stan u ulici Ismeta Mujezinovića, na Bežanijskoj kosi 2. Stan je uknjižen, čisti papiri. Nalazi se u održavanoj zgradi, na 5....

398.000 €
3.184 €/m2
Odličan 4.0 stan-Zahumska-V.spomenik+garaža! ID#19
19
08.05.2026.Agencija 

Odličan 4.0 stan-Zahumska-V.spomenik+garaža! ID#19

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Zahumska 
  • 125 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba
  • VI/6 Spratnost

EKSKLUZIVNA PRODAJA – Luksuzan, uknjižen dupleks sa panoramskom terasom, Zahumska ulica, 125 m² U ponudi je izuzetan, luksuzan dupleks površine 125...

327.000 €
3.633 €/m2
Ekskluzivan porodični stan sa lođom i pogledom – V
16
07.05.2026.Agencija 

Ekskluzivan porodični stan sa lođom i pogledom – V

  • Beograd 
  • Opština Voždovac 
  • Trošarina 
  • Vojvode Stepe 
  • 90 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VI/9 Spratnost

Na prodaju ekskluzivan stan smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u neposrednoj blizini kompleksa Voždove kapije, marketa, restorana,...

395.000 €
4.882 €/m2
BW Scala-fantastičan 3.0- lux opremljen! ID#2070
13
07.05.2026.Agencija 

BW Scala-fantastičan 3.0- lux opremljen! ID#2070

  • Beograd 
  • Opština Savski venac 
  • Beograd na vodi 
  • Luke Ćelovića Trebinjca 
  • 80,91 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • VI/8 Spratnost

BW Scala-luksuzan porodičan stan sa pogledom na park+ U jednom od najprestižnijih delova Belgrade Waterfront, u moderno uređenoj zgradi BW Scala,...

129.000 €
4.300 €/m2
Odlična investicija!TC Zira-Vukov spomenik-1.5 ID#
16
07.05.2026.Agencija 

Odlična investicija!TC Zira-Vukov spomenik-1.5 ID#

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Vukov Spomenik 
  • Svetog Nikole 
  • 30 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • III Spratnost

U ponudi imamo stan u blizini Vukovog spomenika-ulica Svetog Nikole U mirnom i veoma traženom delu Zvezdare, prodaje se funkcionalan i lepo...

181.000 €
4.209 €/m2
Fantastičan 1.5 stan na Lionu-fasadna cigla! ID#20
11
07.05.2026.Agencija 

Fantastičan 1.5 stan na Lionu-fasadna cigla! ID#20

  • Beograd 
  • Opština Zvezdara 
  • Lion 
  • Bulevar Kralja Aleksandra 
  • 43 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • I/7 Spratnost

Prodaja stana – Lion, 43 m², odlična lokacija U mirnom i veoma traženom delu Liona prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 43 m², na...

130.000 €
4.643 €/m2
Top investicija-Skadarlija-1.5 stan! ID#2048
9
07.05.2026.Agencija 

Top investicija-Skadarlija-1.5 stan! ID#2048

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Skadarlija 
  • Skadarska 
  • 28 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • VPR/3 Spratnost

U ponudi naše agencije, autentična nekretnina na prestižnoj lokaciji – u srcu Skadarlije, u Skadarskoj ulici (Stari grad). Stan je garsonjera od...

115.000 €
5.000 €/m2
Odlična garsonjera-Peonkareova-Stari grad! ID#2017
7
06.05.2026.Agencija 

Odlična garsonjera-Peonkareova-Stari grad! ID#2017

  • Beograd 
  • Opština Stari grad 
  • Bajlonijeva pijaca 
  • Poenkareova 
  • 23 m2Kvadratura
  • 1.0 Broj soba
  • I/5 Spratnost

Garsonjera u srcu Starog grada – Poenkareova ulica, 23 m² Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera površine 23 m², smeštena na 1. spratu u mirnoj...

Kontakt

Nekretnine Gavrilović DOO Beograd Stari Grad
Reg.br.
977