Agencija za nekretnine VESTA NEKRETNINE Beograd

VESTA NEKRETNINE

Agencija za posredovanje

u prometu i zakupu nepokretnosti

1.300 €
Central Garden 2.0, 53m2 lux stan sa garažnim mest
19
12.05.2026.Agencija 

Central Garden 2.0, 53m2 lux stan sa garažnim mest

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Tašmajdan 
  • Stanoja Glavaša 
  • 53 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • III/7 Spratnost

Dvosoban komforan lux opremljen stan u Central Gardenu-prestižnom objektu zatvorenog tipa sa svojim obezbeđenjem, uređenim parkovskim površinama u...

400 €
Novi Sad, Sajam, 1.5, 42m2 sa terasom i parkingom
20
12.05.2026.Agencija 

Novi Sad, Sajam, 1.5, 42m2 sa terasom i parkingom

  • Novi Sad 
  • Opština Novi Sad 
  • Sajam 
  • Slobodana Bajića 
  • 42 m2Kvadratura
  • 1.5 Broj soba
  • II/3 Spratnost

U blizini Novosadskog sajma i Kliničkog centra Vojvodine u mirnoj ulici izdaje se ovaj svetao, funkcionalan, jednoiposoban kompletno opremljen stan...

75.000 €
938 €/m2
Aranđelovac, Banja, vikendica 80m2 (npr+vpr+ptk),
29
12.05.2026.Agencija 

Aranđelovac, Banja, vikendica 80m2 (npr+vpr+ptk),

  • Aranđelovac 
  • Okolno mesto 
  • Banja 
  • Zmaj Jovina 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 80 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba

Prelepa vikendica u pitomoj Šumadiji, u vikend naselju Banja na putu od Aranđelovca prema Topoli, udaljena par stotina metara od glavnog puta. Do...

145.000 €
2.900 €/m2
Čukarica, Cerak, 2.0 stan, 50m2 sa terasom i uređe
22
11.05.2026.Agencija 

Čukarica, Cerak, 2.0 stan, 50m2 sa terasom i uređe

  • Beograd 
  • Opština Čukarica 
  • Cerak 
  • Stojana Matića 
  • 50 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • VPR/2 Spratnost

Retko u ponudi ! U uređenom planski građenom naselju sa dosta zelenila, sa objektima male spratnosti, tipa porodičnih kuća sa 1-2 sprata, sa svojom...

550 €
Palilulska pijaca, Stanoja Glavaša, 2.0 namešten s
11
05.05.2026.Agencija 

Palilulska pijaca, Stanoja Glavaša, 2.0 namešten s

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Palilulska pijaca 
  • Stanoja Glavaša 
  • 50 m2Kvadratura
  • 2.0 Broj soba
  • I/4 Spratnost

U neposrednoj blizini Central Gardena, Palilulske pijace, SRC Tašmajdan i brojnih fakulteta izdaje se komforan, uredan, namešten 2,0 stan sa terasom...

199.900 €
1.868 €/m2
Aranđelovac, Cara Uroša, kuća sa 4 etaže, pr+2+pt
20
12.05.2026.Agencija 

Aranđelovac, Cara Uroša, kuća sa 4 etaže, pr+2+pt

  • Aranđelovac 
  • Okolno mesto 
  • Vrbica 
  • Cara Uroša 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 107 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Ukoliko želite udoban život van velegradske gužve u prelepom okruženju ova samostalna višespratna kuća na izuzetnoj lokaciji je pravi izbor za Vas...

380 €
Novi Sad, Klinički centar, Futoška 25m2, useljivo
9
05.05.2026.Agencija 

Novi Sad, Klinički centar, Futoška 25m2, useljivo

  • Novi Sad 
  • Opština Novi Sad 
  • Grbavica 
  • Futoška 
  • 25 m2Kvadratura
  • 0.5 Broj soba
  • I/3 Spratnost

Lux garsonjera sa zastakljenom terasom, kompletno nameštena, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kliničkog centra. Mali režijski troškovi....

25.000 €
1.070 €/ar
Sopot, Mala Ivanča, građevinsko zemljište 2327m2 I
1
04.05.2026.Agencija 

Sopot, Mala Ivanča, građevinsko zemljište 2327m2 I

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Mala Ivanča 
  • Vuka Karadžića 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 23,37 araPovršina

Građevinsko zemljište u naselju Mala Ivanča udaljeno 7km od naplatne rampe Mali Požarevac i autoputa. Autobuska linija 470 sa Trošarine. Parcela je...

150.000 €
257 €/m2
Aranđelovac, Progoreoci, porodično imanje sa dve k
19
28.04.2026.Agencija 

Aranđelovac, Progoreoci, porodično imanje sa dve k

  • Aranđelovac 
  • Okolno mesto 
  • Progoreoci 
  • Slavka Popovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 583 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

DOBRA PONUDA ! Nedaleko od Aranđelovca, na oko 14 km od Bukovičke banje u ponudi je ovo porodično imanje u jednom komadu sa dve porodične kuće...

1.000 €
Tašmajdan, Kneza Danila, 3.0, 68m2, pogodan za pos
20
16.04.2026.Agencija 

Tašmajdan, Kneza Danila, 3.0, 68m2, pogodan za pos

  • Beograd 
  • Opština Palilula 
  • Poštanska štedionica 
  • Kneza Danila 
  • 68 m2Kvadratura
  • 3.0 Broj soba
  • I/19 Spratnost

Renoviran stan u blizini sportskog centra Tašmajdan. Izdaje se na duže vreme ozbiljnom zakupcu. Pogodan za poslovno - kancelarijski prostor. Nalazi...

15.000 €
156 €/ar
Plac Kruševica pored glavnog puta Aranđelovac-Laza
2
16.04.2026.Agencija 

Plac Kruševica pored glavnog puta Aranđelovac-Laza

  • Beograd 
  • Opština Lazarevac 
  • Kruševica 
  • 1300 kaplara 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 96 ariPovršina

ODLIČNA PONUDA, IZUZETNO POVOLJNO ! Plac u Kruševici na blagoj kosini pored glavnog puta Aranđelovac-Lazarevac, 14 km od Bukovičke banje. Lokacijski...

12.600 €
548 €/ar
Plac Kruševica pored glavnog puta Aranđelovac-Laza
3
16.04.2026.Agencija 

Plac Kruševica pored glavnog puta Aranđelovac-Laza

  • Beograd 
  • Opština Lazarevac 
  • Kruševica 
  • 1300 kaplara 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 23 araPovršina

Plac u građevinskom području pored glavnog puta Aranđelovac-Lazarevac, 14 km od Bukovičke banje. U neposrednoj blizini planirana trasa novog autoputa...

185.400 €
927 €/m2
Novi Sad Klisa kuća pr+ptk pom.objekat plac 618m2
28
16.04.2026.Agencija 

Novi Sad Klisa kuća pr+ptk pom.objekat plac 618m2

  • Novi Sad 
  • Opština Novi Sad 
  • Klisa 
  • Ivana Senkovića 
  • Kuća Tip nekretnine
  • 200 m2Kvadratura
  • 5+ Broj soba

Kuća na Klisi kvalitetne starije gradnje, građena 1998.godine sa pomoćnim zidanim objektom na lepo uređenoj parceli od 6.18 ari. Kuća je zidana od...

80.000 €
2.946 €/ar
Odlična ponuda ! Nemenikuće, građevinski plac u po
13
16.04.2026.Agencija 

Odlična ponuda ! Nemenikuće, građevinski plac u po

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Nemenikuće 
  • Karađorđeva 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 27,16 ariPovršina

Na sunčanoj padini pored asfaltnog puta, na obroncima Kosmaja u selu Nemenikuće u ponudi je ova građevinska parcela udaljena 40-ak minuta vožnje od...

250.000 €
829 €/ar
Retko u ponudi porodično imanje 3 ha 2 kuće građev
10
16.04.2026.Agencija 

Retko u ponudi porodično imanje 3 ha 2 kuće građev

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Nemenikuće 
  • Ustanička 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 301,73 arPovršina

Retko u ponudi ! Imanje u podnožju Kosmaja, pogodno za etno turizam ili porodični biznis ! Zemljište u građevinskom području u jednoj celini pored...

15.600 €
143 €/ar
Lazarevac, Kruševica, 109,42 ara, plac pored asfal
2
16.04.2026.Agencija 

Lazarevac, Kruševica, 109,42 ara, plac pored asfal

  • Beograd 
  • Opština Lazarevac 
  • Kruševica 
  • 1300 kaplara 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 109,42 ariPovršina

Plac pored asfaltnog puta Lazarevac-Aranđelovac, na samoj granici opština Lazarevac i Aranđelovac, u pitomom šumadijskom kraju u blizini naselja...

15.000 €
900 €/ar
Beška, građevinsko zemljište, 2 placa 16,66 ari ID
8
16.04.2026.Agencija 

Beška, građevinsko zemljište, 2 placa 16,66 ari ID

  • Inđija 
  • Okolno mesto 
  • Beška 
  • Novosadska 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 16,66 ariPovršina

Plac u blizini Dunava i mosta kod Beške. Zemljište u građevinskom području. Plac je većim delom pod nagibom. Makadamski put pored placa. Priključak...

120.000 €
1.000 €/m2
Mladenovac, naselje 25.maj, duplex, 120m2, uknjiže
30
16.04.2026.Agencija 

Mladenovac, naselje 25.maj, duplex, 120m2, uknjiže

  • Beograd 
  • Opština Mladenovac 
  • Mladenovac (mesto) 
  • Mihaila Milovanovića 
  • 120 m2Kvadratura
  • 4.0 Broj soba

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića,...

25.000 €
338 €/ar
Aranđelovac, Partizani, 74 ara, uknjižena parcela
6
16.04.2026.Agencija 

Aranđelovac, Partizani, 74 ara, uknjižena parcela

  • Aranđelovac 
  • Okolno mesto 
  • Darosava 
  • Stefana Lazarevića 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 74 araPovršina

Na blagoj visoravni pored asfaltnog puta od Venčana prema Darosavi i Aranđelovcu, udaljeno oko 14 km od Bukovičke banje prodaje se ova dosta ravna...

171.000 €
1.000 €/ar
Sopot, Dučina, ravan plac pored asfaltnog puta, 17
7
16.04.2026.Agencija 

Sopot, Dučina, ravan plac pored asfaltnog puta, 17

  • Beograd 
  • Opština Sopot 
  • Dučina 
  • Dragoslava Mišića 
  • Zemljište Tip nekretnine
  • 171 arPovršina

Ravan plac pored asfaltnog puta, pogodan za razne namene. Uknjižen kao poljoprivredno zemljište. Mogućnost prenamene. Agencijska provizija u skladu...

Kontakt

Agencija za nekretnine VESTA NEKRETNINE Beograd
Adresa
Kneza Danila 12
Mesto
Beograd
Tel 1

Klik za prikaz telefona

Tel 2

Klik za prikaz telefona

Reg.br.
663